Haberlerİstanbul HaberleriBaşkan Akgün, Moldova'da temel atma törenine katıldı

Başkan Akgün, Moldova'da temel atma törenine katıldı - İstanbul Haberleri

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen Üyesi ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Moldova'da Gökoğuz Özerk Yeri'nde birliğin yaptırdığı Gençlik Merkezi'nin temel atma törenine katıldı. Başkan Akgün, 'Gençlik merkezinin soydaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum' dedi.

Başkan Akgün, Moldova'da temel atma törenine katıldı

Başkan Akgün, Moldova'da yaptırılan park, huzurevi ve öğrenci yurdunda da incelemelerde bulundu. TBB'nin Kazayak Belediyesi'ne bağışladığı iş makineleri de törenle teslim edildi.
'Soydaşlarımıza hayırlı olsun'
Türkiye Belediyeler Birliği'nin Moldova'nın Gökoğuz Özerk bölgesinde yaptıracağı Gençlik Merkezi'nin temel atma törenine katılan Birlik Encümen Üyesi ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 'Bu topraklarda yaşayan soydaşlarımızla dayanışmamızı, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bu ziyaret beni oldukça mutlu etti. Burada bizleri en iyi şekilde ağırlayan kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Kazayak Belediyesi'ne birliğimizce bağışlanan yeni iş makinalarının ve yapımına başlanan gençlik merkezinin soydaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum' ifadesini kullandı.

Başkan Akgün, Moldova’da temel atma törenine katıldı

SIRADAKİ HABER
}