Balıkesir haber: Altıeylül'e çalışmalar hızla sürüyor

Balıkesir haber: Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gökköy, Büyük Bostancı ve Ataköy mahallelerini ziyaret ederek yapılan asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarını inceledi.

Altıeylül'e çalışmalar hızla sürüyor

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsalda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkan Zekai Kafaoğlu kırsalda devam eden işlerin takibi için Gökköy, Büyük Bostancı ve Ataköy Mahallerini ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti ve çalışmaları inceledi.
İlk olarak Gökköy'ü ziyaret eden Kafaoğlu Muhtar Erhan Kaygusuz ve vatandaşlarla sohbet etti. Gökköy Muhtarı Kaygusuz, 'Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve çalışma arkadaşlarına Gökköy halkına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemizde 10-12 bin metrekare arasında kilitli parke taşı döşeniyor, mahallemizin içerisinde ayrıca asfalt çalışması yapılıyor' dedi.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da, 'Kırsal mahallerde ve şehir merkezinde çalışmalarımız devam ediyor. Gökköy'de bir taraftan kilitli parke taşı diğer taraftan da asfalt yapılıyor. Vatandaşımızın ayağını çamurdan kurtarmak için söz vermiştik. Adım adım ileriye doğru gidiyoruz. Bu sene sonu itibariyle kırsal mahallerdeki kilitli parke taşı çalışmasını yüzde 80 olarak tamamlayacağız. Bu yılsonu itibariyle göreve geldiğimiz günden bu yana 1 milyon 100 bin metrekare parke taşı döşedik. Geriye kalan kısımları da 2018 yılından itibaren yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için çalışıyoruz. Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz' dedi.
Başkan Kafaoğlu ardından Büyük Bostancı ve Ataköy mahallelerinde de incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Altıeylül’e çalışmalar hızla sürüyorEN ÇOK OKUNANLAR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

1 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

2 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

3 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Psikolojik yorgunluk

4 Psikolojik yorgunluk...

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

5 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

6 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

Samsunspor'da sakatlık şoku

7 Samsunspor'da sakatlık şoku

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

8 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

TMO'ya ilgi artıyor

9 TMO'ya ilgi artıyor

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

10 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı


SIRADAKİ HABER