HaberlerIsparta HaberleriIsparta'ya Adanmış Hayatlar, Başdeğirmen için hazırlandı

Isparta'ya Adanmış Hayatlar, Başdeğirmen için hazırlandı - Isparta Haberleri

SDÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Radyo-Televizyon Programcılığı Bölümünce hazırlanan 'Isparta'ya Adanmış Hayatlar' belgeseli bu yıl Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Şükrü Başdeğirmen için hazırlandı. Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen belgesel gösteriminde Proje Sorumlusu Teknik Bilimler Meslek Yük

Isparta'ya Adanmış Hayatlar, Başdeğirmen için hazırlandı

Çok Özel Bir Belgesel
Açılış konuşmasının ardından 'Isparta'ya Adanmış Hayatlar, ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen Belgeseli' gösterime sunuldu. Katılımcıların büyük beğenisini toplayan belgesel, Şükrü Başdeğirmen ile eşi Şadiye Başdeğirmen'e duygusal anlar yaşattı. Başdeğirmen, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu akademisyenleri ve öğrencilerince hazırlanan belgeselin çok özel olduğunu vurgulayarak katılımcılara, 'Allah, sizlere de bu duyguları yaşamayı nasip etsin. Anne ve babam bizlere çok güzel şeyler öğrettiler. Eşiniz, çocuklarınız, aileniz hayatınızdaki en önemli varlık. Onların değerini bilelim' dedi. Yaşanan her şeyin insana bir şeyler öğrettiğini söyleyen Şadiye Başdeğirmen de, 'Biz bugüne kadar birbirimizin her şeyi olmayı başardık. Güzel anılar biriktirdik, biriktirmeye de devam edeceğiz' diye konuştu.
SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Saltan da 'Üniversitelerin en önemli görevlerinden birisi çevresinde gizli kalmış değerleri açığa çıkarmak ve mevcut değerleri de en iyi şekilde tanıtmaktır. Belgeselin hazırlanmasında emeği geçenleri kutluyorum.' dedi.

Isparta’ya Adanmış Hayatlar, Başdeğirmen için hazırlandı

SIRADAKİ HABER
}