Bursa haber: Bozbey: 'Çalışmalarımızı aidiyet duygusu ile yapmalıyız'

Bursa haber: Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Bozbey hem personelle sohbet etti, hem de Nilüfer'in daha yeşil hale getirebilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Bozbey: 'Çalışmalarımızı aidiyet duygusu ile yapmalıyız'

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, personelle kahvaltı buluşmalarını bu hafta Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile yaptı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün Alaaddinbey hizmet binasında bulunan fidanlığındaki buluşmada Başkan Bozbey, hem personeliyle sohbet etti, hem de personelin sıkıntılarını dinledi. Karşılıklı fikir alışverişinin de yapıldığı buluşmada, Başkan Mustafa Bozbey, aidiyet vurgusu yaptı. Nilüfer Belediyesi'nde, aile ortamı oluşturduklarını belirten Bozbey, 'Bu aile ortamı içinde, aidiyet duygusuyla çalışmalarımızı yürütmeliyiz. Biz, şehir yöneticisi olarak burada gelip geçici olabiliriz, ama sizler, burada kalıcısınız. Aile ortamı içinde, aidiyet kültürünü de sürdürülebilir hale getirerek, yapılan işi sahiplenmenizi arzu ediyorum. Kurum kültürü de budur. Vatandaşlarımız da yapılan işi sahiplenmeli ve koruma sorumluluğunda olmalı. Bunun yanında her müdürlük, birbiriyle güçlü bir iletişim halinde olmalı. Bu sayede hem işler daha hızlı yürütülür, hem de vatandaşlardan gelen talepler anında çözüme kavuşur. Aksi takdirde vatandaşın karşısında mahcup oluruz' dedi.
Hizmet ettikleri alanların her geçen gün arttığını ifade eden Başkan Mustafa Bozbey, bunun yanında bütçenin de kısıtlandığını ifade etti. Başkan Bozbey, 'Artan nüfus ve daralan bütçeyle mevcut hizmetlerimizin sürdürülebilirliğini sağlayacağız. Bunun yanında yeni hizmet ve projeleri de yapmaya çalışıyoruz. Dışarıda yaptırdığımız işleri kendimiz üreterek, tasarruf etmeye başladık. Yenilikçiliğe önem vermeliyiz. Bu anlamda öneri ve projelerinizi bizimle paylaşmanızı arzu ediyorum' şeklinde konuştu.
Kenti daha yeşil hale getirmek için personeliyle fikir alışverişinde bulunan Başkan Bozbey, bu kapsamda başlatılan fidan dağıtım etkinliğinin bu yıl da yapılacağını ifade etti.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün performansından memnun olduğunu kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, çalışmalarından dolayı herkese teşekkür etti.

Bozbey: “Çalışmalarımızı aidiyet duygusu ile yapmalıyız“EN ÇOK OKUNANLAR

Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

1 Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

2 Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

3 Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan Zeytindalı Operasyonu açıklaması

4 Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan Zeytindalı Operasyonu açıklaması

Suriye sınırına sevkiyat sürüyor

5 Suriye sınırına sevkiyat sürüyor

Afrin'e en büyük askeri sevkiyat

6 Afrin'e en büyük askeri sevkiyat

Vatandaşlar Türk askerini uğurladı

7 Vatandaşlar Türk askerini uğurladı

Kilis'e 3. roket düştü

8 Kilis'e 3. roket düştü

Yol ortasında duran otomobil, zincirleme kazaya neden oldu

9 Yol ortasında duran otomobil, zincirleme kazaya neden oldu

Kilis'e ikinci bir roket daha düştü

10 Kilis'e ikinci bir roket daha düştü


SIRADAKİ HABER