Eskişehir haber: Auto Show26'dan hasta çocuklara yardım kampanyası

Eskişehir haber: Sorumluluk projelerine büyük önem veren Auto Show26 Otomobil Sporları Derneği, çocuklar için önemli bir proje başlatıyor.

Auto Show26'dan hasta çocuklara yardım kampanyası

Auto Show26 Derneği sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bir öğretmenin isteğine sessiz kalmadı. ESOGÜ Tıp Fakültesi içinde bulunan hasta çocuk ilkokulunda İlknur öğretmen, Auto Show26 Derneği'ne ulaşarak çocuklar için eğitim materyalleri ile ilgili yardım toplanmasını istedi. İlknur öğretmenin isteğini kırmayan Auto Show26 Dernek Başkanı Hasan Akbaş, hastanede yatan çocuklara, yaptıkları etkinliklerde kullanmaları için boyama kitabı,
hikaye kitabı, boya, yapboz ve oyuncak toplama kampanyası başlattı. Çocukların mutlu olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyleyen Dernek Başkanı Hasan Akbaş, başlatılan kampanyaya sadece Auto Show26 Derneği değil tüm vatandaşların katılabileceğini ifade etti. Başlatılan kampanyaya tüm vatandaşların desteğini beklediklerini belirten Akbaş, yardım yapmak isteyen vatandaşların 0 538 337 93 77 numaralardan kendilerine ulaşabileceklerini ifade etti.

Auto Show26’dan hasta çocuklara yardım kampanyasıEN ÇOK OKUNANLAR

Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

1 Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

Metruk binada çıkan yangın 1 saatte kontrol altına alındı

2 Metruk binada çıkan yangın 1 saatte kontrol altına alındı

Sungurlu Belediyesporlu voleybolcu kaza geçirdi

3 Sungurlu Belediyesporlu voleybolcu kaza geçirdi


SIRADAKİ HABER