Bilecik haber: Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı üniversite öğrencileri ile buluştu

Bilecik haber: Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen tanışma ve kaynaşma toplantısına katılarak üniversite öğrencilerle bir araya geldi.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı üniversite öğrencileri ile buluştu

Bozüyük AK Parti Gençlik Kolları tarafından Yeni Mahalle Konağı'nda düzenlenen tanışma toplantısına Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Bozüyük AK Parti Gençlik Kolları üyeleri ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu öğrencileri katıldı. Öğrencilerin daveti üzerine toplantıya katılan ve öğrencilerle tek tek tanışarak her birine ilçemize 'hoş geldiniz' diyen Başkan Bakıcı gece boyunca öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin taleplerini ve isteklerini dinleyerek gerekli notları alan Başkan Bakıcı öğrencilerin sorularını yanıtladı. Bozüyük Belediyesi olarak pek çok kültürel etkinlikler gerçekleştirdiklerini, dolayısı ile Bozüyük'te güzel bir öğrencilik geçireceklerini belirten Başkan Bakıcı 'Bizler Bozüyük Belediyesi olarak evlerinden uzakta bin bir zorluk içerisinde okumaya çalışan sizlerin her zaman, her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Burada yalnız başınıza değilsiniz, sizler ailelerinizden sonra bize emanetsiniz. Hayatınıza yön verecek eğitim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum' dedi.
Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'nın programı nedeni ile toplantıdan ayrılmasının ardından öğrenciler canlı müzik ve ikramlar eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı üniversite öğrencileri ile buluştuEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

7 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için


SIRADAKİ HABER