Yıldıray Baş'a güvenoyu

Samsun Dernekler Federasyonu, 6. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Yıldıray Baş, delegelerin büyük çogunluğunun oyu ile bir kez daha SADEF Genel Başkanı oldu

Yıldıray Baş'a güvenoyu

SADEF'in 6. Olağan Genel Kurulu, İstanbul Kağıthane Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongre sonunda yapılan genel başkanlık seçimlerinde mevcut Genel Başkan Yıldıray Baş, kullanılan oyların yarısından fazlasını alarak yeniden genel başkan seçildi.

Yıldıray Baş'ın yeniden genel başkanlığa aday olduğu kongrede, Hüseyin Eroğlu’nun diğer aday Mete Koca lehine çekilmesinin ardından yönetim kurulu üyelerinin seçimlerine geçildi. Seçimlerde 413 delegeden 295’i oy kullandı. Oyların 176'sını alan Yıldıray Baş, rakibi Mete Koca’yı 57 oy farkla geride bıraktı.

KAZANAN SAMSUN OLDU

Sonuçların beli olmasının ardından teşekkür konuşması için kürsüye gelen SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, "SADEF 6. Olağan Genel Kurulumuzü katılan Samsun sevdalılarına teşekkür ediyorum. Kazananın Samsun olduğu bir kongreyi geride bıraktı" dedi.

DAHA GÜZEL OLACAK

Kongre öncesi yaptığı açıklamalarda, kazanması halinde 'ustalık dönemi'ni yaşayacağına vurgu yaptığını hatırlatan Yıldıray Baş, "Bu amaç doğrultusunda çok daha fazla çalışacak, SADEF'in gücünü herkese göstereceğiz. SADEF çatısı altında yaptığımız her çalışmanın en büyük gayesi, hemşehrilerimize daha iyi, daha güzel hizmet edebilmektir. Bu duygular içerisinde gelecek günlerin çok daha güzel olacağına inancımızı belirtmek istiyorum" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Kızılcahamam'da nefes kesen hırsız-polis kovalamacası

1 Kızılcahamam'da nefes kesen hırsız-polis kovalamacası

Ağrı'da trafik kazası: 1 yaralı

2 Ağrı'da trafik kazası: 1 yaralı

Traktör 100 metrelik uçuruma yuvarlandı: 2 ölü

3 Traktör 100 metrelik uçuruma yuvarlandı: 2 ölü

Kaza yapan sürücü kızını yanına almadan ambulansa binmedi

4 Kaza yapan sürücü kızını yanına almadan ambulansa binmedi

LPG'li otomobil alev topuna döndü

5 LPG'li otomobil alev topuna döndü

Otomobil kanala uçtu, vatandaşlar yaralıların çıkarılmasını seyretti: 2 yaralı

6 Otomobil kanala uçtu, vatandaşlar yaralıların çıkarılmasını seyretti: 2 yaralı

Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

7 Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı


SIRADAKİ HABER