HaberlerSurvivor yıldızından önemli açıklamalar

Survivor yıldızından önemli açıklamalar

Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk olan oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Survivor yıldızından önemli açıklamalar

Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk olan oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya hakkında merak edilenleri anlattı. Ünlü oyuncu hakkında yakın zamanda çıkan haberlerden Survivor’a, Yaprak Dökümü’ne kadar pek çok konuya açıklık getirdi. İşte Nihat Alptuğ Altınkaya’nın Renkli Sayfala’a anlattıkları:

- Geçen gün yemeğe çıktık. Sonra haberler çıktı. Ben çocuğu yumruklamışım, beni yaka paça dışarı atmışlar falan filan. Tartışma yaşandığı doğru ama anlatılanlar evli ve çocuklu bir adam olarak benim tarzım değil.

- Alkol almıştık. Arkadaşım yan masaya çarptı. Sonra bize ters konuşuldu ve bir tartışma çıktı. Senelerce güvenlik olarak çalıştım. Kapıdaki arkadaş 20 yıllık arkadaşım. Diğer masadaki arkadaşlarla fiili bir temasım oldu. Kusura bakmasınlar onlarda.

- Ne kız mevzusu vardı ne de bizi oradan attılar. İnsanlar bunu bilsinler. Artık büyüdük, daha akıllı ortamlarda daha aklı başında davranmak lazım.

- Yaşananları eşime de anlattım. Bana güvendi. Dışarı çıktığım akşamlarda eşim beni bekler, gecenin kritiğini yapar ve uyuruz.

- Hangi ünlü adam gittiği mekânda bir kadına kur yapar? Dışarıda kameraların olduğunu bile bile...

- Beni eşim ve ailem ilgilendirir. Onların gözünden düşmek istemem. İkinci planda da bana işverenlerin gözünde nasıl durduğum önemli.

- Gençken sevgililerim oldu. Sonra evlendim ve çocuk sahibi olduk. Bundan sonra da gözüm başkasına kaymaz diye düşünüyorum

- Şu an Acun beni çağırsa gider miyim bilmiyorum. Samimi olmak gerekirse maddi durumumla da alakalı.

- Yarışmadan kazandığım parayla eşimin beğendiği bir ev vardı, onu aldık. Şu an cebimde 35 lira civarında bir para var.

- Hayranlarım beni bir de evde görsünler. Pijama atlet takılan biriyim. Sabah kalkıp kendi kahvaltımı hazırlıyorum. Sessizce...

- Çocuklar doğmadan üç ay önce odasını hazırlamıştık. Boşuna uğraşmışız. Bizimle uyuyorlar. Melek babacı, ufaklık tam bir anneci.

SIRADAKİ HABER
}