Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bursa'da Terme tanıtılacak

Yarın Bursa'da başlayacak ve 4 gün sürecek Samsun Tanıtım Günleri'nde Terme ilçesi de yerini alacak. Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Ülkemizin neresinde bir turizm etkinliği varsa Terme’yi oraya taşıyoruz' dedi

Bursa'da Terme tanıtılacak

Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde 04-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek "Samsun Tanıtım Günleri"nde Terme Belediyesi de yerini alacak.

Bursa Samsun Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen etkinliği ziyaret edenler Terme standında yörenin eşsiz güzelliklerini, ilçede yaşanan büyük değişimi görme imkanı bulacak.

TERME İÇİN FIRSAT
Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nuray Selçuk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bursa’da ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Tanıtım Günleri'ni ilçemizin yerel ürünlerini markaya dönüştürüp tüketici ile buluşturmayı sağlayan bir fırsat olarak görüyoruz. Terme’mize ait pide, pirinç, fındık, siyah pirinç ve diğer tarımsal ürünlerin ticari değer kazanması acısından da bu etkinliğin faydalı olacağına inanıyoruz" dedi.

KUL'DAN KATILIM ÇAĞRISI
Tüm Samsunluları tanıtım gününe beklediklerini ifade eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ise, "Belki geçmişte ilçemizin tanıtılması konusunda çok zaman kaybettik. O yüzden kaybettiğimiz bu zamanı bu tür etkinliklerle çok iyi şekilde değerlendirerek telafi etmek istiyoruz. Buradaki amacımız da Terme’nin tanıtılmasına katkı sağlamak" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Bu böyle gitmez

1 Bu böyle gitmez

Sel Samsunu da vurdu

2  Sel Samsun'u da vurdu

Transfer var sonuç yok

3 Transfer var sonuç yok

Polisler uyuşturucu satmış

4 Polisler uyuşturucu satmış!

Samsun gün sayıyor

5 Samsun gün sayıyor

Neredeyse 1 yıldır kazanamıyor

6 Neredeyse 1 yıldır kazanamıyor

Geçim kaynağımı kaybettim

7 Geçim kaynağımı kaybettim

Haysiyet cellatları

8 Haysiyet cellatları...

Samsunlu vatandaş, çocuğu gibi bakıyor

9 Samsunlu vatandaş, çocuğu gibi bakıyor

Özal kardeşlerden bir yenilik daha

10 Özal kardeşlerden bir yenilik daha


SIRADAKİ HABER