Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Başarının sırlarını anlattı

Eski milli basketbolcu Hüseyin Beşok, TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen panelde öğrencilerle buluştu.

Başarının sırlarını anlattı

Eski milli basketbolcu Hüseyin Beşok, TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen panelde öğrencilerle buluştu. Öğrencilere başarını sırlarını anlatan Beşok'a ilgi çok büyüktü.

ANILARINI PAYLAŞTI

TED Samsun Koleji 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen panelde eski milli basketbolcu Hüseyin Beşok'u öğrencilerle buluşturdu. Beşok'u karşılarında gören TED Samsun Kolej'li öğrenciler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek imza almayı ihmal etmedi. Türkiye'nin dışında 5 ülkeyi basketbol kariyerine sığdıran ve bu ülkelerin üçünde şampiyonluk kupasını kaldıran Beşok, bilgi ve birikimlerini de öğrencilerle paylaştı, başarının sırlarını anlattı.

YOĞUN İLGİYLE KARŞILAŞTI

İzmir'in Karşıyaka takımında basketbola başladığını anlatan Beşok, "Ben basketbola geç başladım. 15 ya da 16 yaşındaydım. Siz çok şanslısınız. Küçük yaşlarda başlayarak böyle imkanlarla spor yapabiliyorsunuz. Burada spor yapabiliyorsunuz. Burada spor, eğitim, sanat için her şey var" dedi. Daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayan milli oyuncu, disiplinli ve düzenli çalışma ile başarının yakalanabileceğini söyledi.

Kendi çoçuklarının da TED İzmir Koleji'nde eğitim görmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Beşok, tüm öğrencilerin katılımıyla spor salonunda bir basketbol şovu sergiledi.

PLAKET VERİLDİ....

Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Hüseyin Beşok, imza taleplerini ise geri çevirmedi. Panel sonunda TED Samsun Koleji Kurucu Temsilcisi Erkan Çiftçi'de Hüseyin Beşok'a katılımlarından dolayı hem forma hemde teşekkür plaketi verdi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren O bölgeye takviye yapılacak

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

 Adiloviç, bugün imzalıyor

2 Adiloviç, bugün imzalıyor

 Taşlar yerine oturuyor

3 Taşlar yerine oturuyor...

Samsunda bir mühendis PKKKCKdan gözaltına alındı

4 Samsun'da bir mühendis PKK/KCK'dan gözaltına alındı

Erzurumda iki grup tekme tokat birbirine girdi

5 Erzurum'da iki grup tekme tokat birbirine girdi

Yaşar Doğuyu andılar

6 Yaşar Doğu'yu andılar

Fındık yükselişe geçti

7 Fındık yükselişe geçti

Trabzona şehit ateşi düştü

8 Trabzon'a şehit ateşi düştü

FETÖnün avukatlarına operasyonda 2 tutuklama

9 FETÖ'nün avukatlarına operasyonda 2 tutuklama

4 ton kar kullanarak tank yaptılar

10 4 ton kar kullanarak tank yaptılar


SIRADAKİ HABER