HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da bir annenin feryadı!

Samsun'da bir annenin feryadı! - Samsun Haberleri

Samsun'da, Akgül Mocuk isimli kızından 7 aydır haber alamadığını söyleyen anne, 'Kızım kendi rızanla bile gittiysen en azından bir haber ver, ben senin annenim' diye yalvardı.

Samsun'da bir annenin feryadı!

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan Akgül Mocuk isimli genç kızdan 7 aydır haber alınamıyor.

ARKADAŞI KANDIRMIŞ OLABİLİR

Mocuk'un bir arkadaşıyla birlikte kaçmış olabileceğinden şüphelenen annesi Duriye Mocuk, "Kızımın iş yerinde tanıştığı bir arkadaşı sürekli hayatımızı eleştiriyordu. Bizim imkanlarımızın daha kısıtlı olduğunu ve kendisinin lüks yaşadığını söyleyerek kızımı kandırdı. Güzel giysiler alarak kızımın gözünü boyadı" dedi.

LÜKS YAŞAMI SEVİYORDU

Kızının lüks yaşamı sevdiğini ve iş arkadaşına özendiğini belirten Mocuk, "Babası kızıma, 'Okumak istemedin okumadın, çalışmak istemezsen ben sana bakarım. Sen bizim kızımızsın' dedi. Abisi askerden döndü ve kardeşini bulamayınca fenalık geçirdi" şeklinde konuştu.

KIZIM NE OLUR HABER VER

Eğer hayatta ise kızından sadece bunun haberini almak istediğini belirten Mocuk, "En azından beni bir kere arasa, sadece hayatta olduğunu bilsem yeter. Gel kızım, dön bize. Her ne olursa olsun ben senin annenim, her şeyi unutmaya ve sana kucak açmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}