HaberlerSamsun HaberleriSamsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti - Samsun Haberleri

Fatih'te aracını kullanırken kalp krizi geçirip kaza yapan Samsunlu akademisyen Ezgi Sevinçli Tarakçı, tedavi gördüğü hastanede 11 gün sonra hayatını kaybetti.

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

Fatih Balat'ta aracını kullanırken kalp krizi geçirip kaza yapan ve 11 gün sonra hayatını kaybeden akademisyenEzgi Sevinçli Tarakçı'nın cenazesi Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumuna getirildi. Genç akademisyen için adli tıp önünde helallik alınırken, Tarakçı'nın bir öğrencisinin cenaze aracına başını yaslayarak ağlaması yürek burktu.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Fatih Balat'ta aracını kullanırken kalp krizi geçirip kaza yapan ve tedavi gördüğü hastanede 11 gün süren yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybeden Akademisyen Ezgi Sevinçli Tarakçı'nın cenazesi Yenibosna'da bulunan adli tıp kurumundan alındı. Genç akademisyene son görevini yapmak için sabahın erken saatlerinde adli tıp kurumuna gelen Tarakçı'nın arkadaşları ve öğrencileri gözyaşlarına hakim olamadı.

SAMSUN'A GÖNDERİLDİ

İşlemleri tamamlanan cenazeyi aile yakınları teslim alırken, Ezgi hoca için adli tıp önünde helallik alındı. Bu sırada, bir öğrencinin cenaze aracına başını yaslayarak ağlaması yürek burktu. Ezgi hocanın cenazesi yapılan duanın ardından memleketi Samsun'a götürülmek üzere yola çıktı.

SIRADAKİ HABER
}