HaberlerSamsun HaberleriSamsunlu akademisyen son yolculuğuna uğurlandı

Samsunlu akademisyen son yolculuğuna uğurlandı - Samsun Haberleri

İstanbul Fatih'te direksiyon başında kalp krizi geçirip kaza yapan, daha sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden akademisyen Ezgi Tarakçı (27) memleketi Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı.

Samsunlu akademisyen son yolculuğuna uğurlandı

Edinilen bilgiye göre, Ezgi Tarakçı, 5 Ekim'de otomobil kullanırken kalp krizi geçirerek önce Ö.G. isimli bir şahsa, daha sonra da bir araca çarparak durabilmişti. Geçirdiği trafik kazası sonrası Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Tarakçı, yoğun bakım servisinde 12 gün boyunca verdiği yaşam mücadelesini kaybetmişti. Fatih'te özel bir üniversitede akademisyen olan Tarakçı'nın cenazesi daha sonra Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumundan helallik alınarak memleketi Samsun'a getirildi. 

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

Tabutunun üzerine Fenerbahçe forması koyuldu

Ezgi Tarakçı'nın cenaze namazı bugün Atakum ilçesi Türkiş Merkez Camisi'nde öğle namazını müteakip kılındı. Cenazede Ezgi Tarakçı'nın eşi ve yakınları güçlükle ayakta durabildi. Tarakçı'nın tabutunun üzerine yakınları tarafından Fenerbahçe forması koyuldu. Kılınan cenaze namazının ardından Ezgi Tarakçı, Derecik Mezarlığına defnedildi. Tarakçı'nın yakınları çok hüzünlü olduklarını ve yakınlarını erken yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirttiler. 
Cenaze namazına, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Ezgi Tarakçı'nın ailesi ve yakınları katıldı. 

SIRADAKİ HABER
}