Samsun Haber: Kadın sorunları için fikir alışverişi

Samsun Haber: İl Koordinasyon Kurulu, Kadın Dostu Kentler Projesi kapsamında Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun ile biraraya gelerek, fikir alışverişi yaptı

 Kadın sorunları için fikir alışverişi

İl Koordinasyon Kurulu’nda yer alan Samsun Valiliği Yerel Eşitlik Birimi Sorumlusu Hicran Karadoğan Kınık, Samsun Soroptimist Kulübü Derneği Başkanı Perizat Yeşildal, ELVİNDER Başkanı Yeşim Gürsoy, Hanımlar Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Yasemin Atalar, OMÜ İletişim Fakültesi’nden Yrd. Doç. Dr. Nur Erdem, SAMİKAD Başkanı Münevver Uğurlu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden Mükerrem Köksal, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü’nden Harun Üstün Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile görüştü.

MEDYADA KADIN DİLİ VURGUSU

Ziyarette konuşan Yerel Eşitlik Birimi Sorumlusu Hicran Karadoğan Kınık, İl Koordinasyon Kurulu olarak Kadın Dostu Kentler Projesi faaliyetleri kapsamında Haber Medya Grubu’nu ziyaret ettiklerini ifade etti. Kınık, “Amacımız, Samsun’da kadın meselelerini konuşmak ve medyada kadın dilinin dönüştürülmesi noktasında bir fikir alışverişi yapmak. Necdet Bey de değerli görüşlerini bizlerle paylaştı" dedi.

Zeynep Irmak ÖCALEN ÇOK OKUNANLAR

Uşak'ta trafik kazası; 1 ölü, 4 yaralı

1 Uşak'ta trafik kazası; 1 ölü, 4 yaralı

Hafif ticari araç alev aldı

2 Hafif ticari araç alev aldı

Batman'da göçük: 1 ölü, 6 yaralı

3 Batman'da göçük: 1 ölü, 6 yaralı

İsveç'te Flen Camisi'ne ırkçı saldırı

4 İsveç'te Flen Camisi'ne ırkçı saldırı

2 katlı ahşap bina alevlere teslim oldu

5 2 katlı ahşap bina alevlere teslim oldu

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ taburcu oldu.

6 Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ taburcu oldu.

Söke emniyetinden zehir tacilerine darbe

7 Söke emniyetinden zehir tacilerine darbe


SIRADAKİ HABER