HaberlerSamsun Haberleri AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Fedakârca hizmet ediyorlar'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Fedakârca hizmet ediyorlar' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 'Muhtarlarımız, demokrasimizin ve yerel hizmetlerin en önemli unsurları olarak, insanlarımıza fedakârca hizmet sunuyor' dedi

 AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Fedakârca hizmet ediyorlar'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, "Muhtarlarımız, demokrasimizin ve yerel hizmetlerin en önemli unsurları arasında yer alarak, insanlarımıza fedakârca hizmet üretiyor" dedi.

Kırcalı, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlarımıza verdiği özel önemin sonucunda 19 Ekim 2015 tarihinden itibaren 19 Ekim, Muhtarlar Günü olarak kutlanmaktadır. Yılın 365 günü ve günün her anında fedakârca insanlarımızın hizmetinde bulunmaktadır. Devletimizin, vatandaşımıza dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki belki ilk kapısı olan muhtarlarımızın yaptıkları hizmetler her türlü takdirin üstünde. Başta her türlü terörle mücadelede ve 15 Temmuz FETÖ ihaneti sırasında şehit olan muhtarlarımız olmak üzere aramızdan ayrılan muhtarlarımızı rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan muhtarlarımıza sağlıklı ömürler diliyorum."

SIRADAKİ HABER
}