HaberlerKayseri HaberleriVali Kamçı'ya Muhtarlar Günü Ziyareti

Vali Kamçı'ya Muhtarlar Günü Ziyareti - Kayseri Haberleri

Vali Süleyman Kamçı, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı İbrahim Erşen, Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği Başkanı Ali Burul ve beraberindeki muhtarları makamında kabul etti.

Vali Kamçı'ya Muhtarlar Günü Ziyareti

Vali Kamçı, 19 Ekim 2015 tarihli resmi gazetede yayınlanan 2015/11 sayılı Başbakanlık genelgesi ile 19 Ekim tarihinin 'Muhtarlar Günü' olarak belirlendiğini ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Aslında her şeyi bir güne sığdırmanın doğru olmadığının altını çizen Vali Kamçı, Belediyelerde muhtarlarla alakalı birimler kurulduğunu ve muhtarların devletimizi en ücra köşede görev yapan kişiler olduğunu belirtti.
Muhtarların en ücra köşelerde Devletimiz ve milletimiz adına görev yaptığını ifade eden Vali Kamçı, tekrardan muhtarların gününü kutladı.
İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı İbrahim Erşen ve Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği Başkanı Ali Burul kendilerini kabul eden Vali Kamçı'ya teşekkür ederek, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Konuşmaların ardından Vali Kamçı, muhtarlar ile bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Kamçı’ya Muhtarlar Günü Ziyareti

SIRADAKİ HABER
}