HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da Cumhuriyet coşkusu

Samsun'da Cumhuriyet coşkusu - Samsun Haberleri

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın Samsun'da milli mücadele şehrine yakışır biçimde 1 haftalık etkinliklerle kutlanacağını ifade etti

Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, Samsun'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının çeşitli etkinliklerle tüm hafta boyunca kutlanacağını söylerek, "Bu Cumhuriyet bizim son vatan topraklarında tek devletimiz ve namusumuzdur. Bundan ötesi de yoktur" diye konuştu.

KUTLAMALAR SÜRPRİZLİ

Başkan Özkefeli, 29 Ekim ve devam eden hafta boyunca Samsun'da gerçekleşecek etkinlikler hakkında bilgi verdi. Özkefeli, "İlk etkinliğimiz bizim için gönül dostu ve üyemiz olan sevgili Atilla Çilingir'in konferansı ile başlayacak. Atilla Çilingir, 21 Ekim 2017 Cumartesi günü Sayın Atilla Çilingir'in 'Önce Vatan' konferansı Samsun Elektrik Mühendisleri Odası Konferans salonunda gerçekleşecek. 23 Ekim 2017 Pazartesi Günü saat 13.00'da Halk eğitim merkeziyle Selma Ergün Nirvana Sanat Atölyesi birlikteliğiyle açtığımız resim kursumuzun karma resim sergisini, Piazza AVM Sanat Merkezi'nde açacağız. Bu sergi 29 Ekim Pazar gününe kadar Samsun halkına sunulacak. 28 Ekim 2017 Saat 14:00'da demokratik kitle örgütleriyle Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu gerçekleştireceğiz. Aynı akşam Saat 18:30'da 56'lar DSİ önünden başlayacak Cumhuriyet Fener Alayımız gerçekleşecek. 29 Ekim 2017 Pazar Günü Bulvar AVM ile birlikte yapacağımız Cumhuriyet Şenliğimiz tüm halkımızın görmesi gereken bir şenlik olduğuna inanıyorum. Öğlen başlayacak etkinliğimiz de 'Atatürk Fotoğrafları' sergisi ve birden çok sürprizimiz olacak. Tüm etkinliklerimize Milli Mücadele şehri Samsunumuza yakışan şekilde tüm halkımız davetli" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}