Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bu senenin gelinlik modelleri

Yazla birlikte düğün mevsimi de yollara düştü. Bu yaz evlenmeye hazırlanan gelin adayları için de hummalı bir gelinlik arayışı başladı. Bu sene revaçta olacak gelinlik modelleri ise haberimizde.

Bu senenin gelinlik modelleri

Yazın gelmesiyle birlikte düğünler için de start verildi. Gelinler şimdilerde heyecanla düğünde giyecekleri gelinlik modelini seçmeye çalışıyor. Peki, bu sene ne tür gelinlikler moda?

Öncelikle şunu belirtelim; gelinlerin senelerdir tercih ettiği straplez model yavaş yavaş raflardan kalkmaya başladı. Bunda, Kate Middeleton’ın uzun kollu ve dantel bir gelinlik giymesi etkili oldu. Bir anda dantelli gelinlik modası herkesi etkisi altına aldı.

Gösterişten uzak kalmak, yüzünün güzelliğiyle dikkat çekmek isteyen gelinler ise bu sene sade gelinlikler tercih edecek. Tasarımcılar sadelikten hoşlanan gelinleri unutmamış ve boydan boya dantel ama sade, düşük omuzlu fakat abartıdan uzak, straplez, şifon modeller hazırlamış.

 

V yaka gelinlikler de bu yazın tercih edilecek modelleri arasında. Bu tarz gelinlikler hafif kilolu ve göğsü küçük adaylar için hayat kurtarıcı nitelik taşıyacak gibi gözüküyor.

Sıradışı bir gelin olmak isteyenler için de pek çok model mevcut. Son yılların tutulan modelleri ise kısa gelinlikler arasından. Genellikle after partilerde kullanılan bu tarz gelinlikler artık düğünlere de inmeye başladı. Bacaklarınıza güveniyorsanız düğününüzde giyebileceğiniz mini gelinlik modeli seçeneğiniz oldukça geniş.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

2 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

Kritik haftalar

3 Kritik haftalar

Liderimizin emirlerine amadeyiz

4 Liderimizin emirlerine amadeyiz

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

5 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'

Bir gözaltı ve bir gerçek

6 Bir gözaltı ve bir gerçek...

Tekel bayisine silahlı saldırı 1 ölü

7 Tekel bayisine silahlı saldırı; 1 ölü

Samsunlu antrenörü yıkan kararlar

8 Samsunlu antrenörü yıkan kararlar

Vezirköprüde şehit adına hatıra ormanı

9 Vezirköprü'de şehit adına hatıra ormanı

Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

10 Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada


SIRADAKİ HABER