Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bruno Alves'in babası konuştu

Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı merak konusu olan Portekizli stoperin babası ve menajeri olan Washington konuştu. Fenerbahçe ile bir sene daha sözleşme imzalayacağı iddia edilen futbolcunun babası, Alves'in Porto forması giymekten keyif alacağını ifade etti.

Bruno Alves'in babası konuştu

Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı merak konusu olan Portekizli stoperin babası ve menajeri olan Washington konuştu. Fenerbahçe ile bir sene daha sözleşme imzalayacağı iddia edilen futbolcunun babası, Alves’in Porto forması giymekten keyif alacağını ifade etti. Benim kendisinin geri gelmesini istemem başka bir şey. Bruno Alves profesyonel bir futbolcu ve kendisiyle ilgilenen takımlarla görüşebilir diyen Washington, Porto dünyanın en büyük kulüplerinden bir tanesi ve Bruno Porto’da forma giymekten keyif alır dedi.

İNDİRİME GİDEBİLİR

Porto’dan teklif gelmesi halinde alınacak ücrette indirime gidilebilir mi sorusuna ise, bence gidebilir diyen baba Alves, Portekiz ile Türkiye’nin gerçekleri farklı. Bruno futbolda yaşın önemli olduğunu ve performans eksikliklerini görebiliyor. Bu nedenle Porto’da oynamaktan mutlu duyacaktır dedi.

Baba Alves’in bu açıklamalarından sonra Bruno Alves’in Porto’dan teklif gelmesi halinde düşük ücretlere dahi imza atacağı ve gelecek sezon Fenerbahçe forması giymeyeceği düşünülüyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

1 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Kavşakta otomobille çarpışan cip takla attı 1 ölü, 2 yaralı

2 Kavşakta otomobille çarpışan cip takla attı: 1 ölü, 2 yaralı

İzmirde ilk teravih namazı kılındı

3 İzmir'de ilk teravih namazı kılındı

Bartın Üniversitesi 9uncu mezunlarını verdi

4 Bartın Üniversitesi 9'uncu mezunlarını verdi

Zonguldakta yerin 200 metre altında ilk sahur

5 Zonguldak'ta yerin 200 metre altında ilk sahur

İzmirde ilk sahur heyecanı

6 İzmir'de ilk sahur heyecanı


SIRADAKİ HABER