Haberler Zeynep İlkgün, Samsun Haber Radyo'da canlı yayın konuğuydu!

Zeynep İlkgün, Samsun Haber Radyo'da canlı yayın konuğuydu!

Zeynep İlkgün, 'İlknur Tekbaş İle Günaydından Tünaydına' programına konuk oldu.

 Zeynep İlkgün, Samsun Haber Radyo'da canlı yayın konuğuydu!

ZEYNEP İLKGÜN’ün 10 şarkıdan oluşan “İLK GÜN GİBİ“ isimli albümü Seyhan Müzik etiketiyle raflarda yerini aldı.

Zeynep İlkgün, 21 Ekim 1982 yılında hukukçu bir anne ve babanın tek kız çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü eğitim hayatını tamamladı. 

Ortaokul yıllarında piyano eğitimi aldı. Türk pop müziğinin gelişmesinde “Eğitmen” olarak sayısız katkısı bulunan rahmetli Erdem SİYAVUŞGİL'den şan dersleri aldı. Mustafa SAĞYAŞAR'dan Türk Sanat Müziği dersleri aldı. Haldun DORMEN'den tiyatro eğitimi, Can GÜRZAP'tan diksiyon ve sunuculuk eğitimi aldı.

Üzerinde iki yıl titizlikle çalıştığı albümünde Sezen AKSU, Gökhan ÖZEN, Soner ARICA, Serdar ORTAÇ, Ayşen & Kemal ŞİMŞEKYAY, Erol ÖZDAMAR gibi değerli müzisyenlerin söz ve bestelerinden destek aldı. Bir de söz ve müziği kendisine ait “Sevemem Bir Daha “ adında şarkısını seslendirdi. Albümünün düzenlemelerinde Tolga KILIÇ, Sadun ERSÖNMEZ, Enver GÜNEN ve Cem İYİBARDAKÇI’nın imzaları var.

Soner Arıca, "Çok Özledim" adlı parçada söz ve müziğini yazmaktan öte Zeynep İlkgün'e sesi ve yorumu ile de eşlik etti.

Albüm sonunda bir de süprizi var!

Zeynep İlkgün’ün dinleyenlerine,  söz ve müziği Mutsel ÖZTÜRK’e ait “Elveda“ isimli çok sevdiği, Türk Sanat Müziği eserini seslendirdi.

Zeynep İlkgün, Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan albüm için sözü ve müziği Gökhan ÖZEN’e ait olan “Son Karar” isimli şarkı ile müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

İlerki projelerde klasik ve Türk Sanat Müziği albümü de yapmayı çok isteyen Zeynep İlkgün, Samsun Haber Radyo'ya konuk olmak istediğini söyledi. 

Programın kaydını dinlemek için:

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}