Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Tokat'a ikinci aquapark

Tokat il merkezinde ikinci aquapark düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Tokat'a ikinci aquapark

Yeşil Vadi Tesisleri'nde düzenlenen açılışa Tokat Valisi Cevdet Can, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Kazım Misafir, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay, Tokat TSO Başkanı Ahmet Arat, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan ile çok sayıda davetli katıldı.

İş adamı İbrahim Bülbül, yokluk görmüş birisi olarak yüzlerce kişiye iş imkanı sağlar bir duruma geldiğini, istihdama katkı için memleketine yatırım yapmaya devam edeceğini söyledi. Başkan Eroğlu ise konuşmasında güzel bir tesisin daha açılışını gerçekleştirmek üzere bir araya geldiklerini ifade ederek, 'Bir yandan şehrimizi büyütmek ve güzelleştirmek, bir yandan da şehirdeki insanımızı yaşatabilmek bizim belki en önemli vazifelerimizden bir tanesi. Bu anlamda istihdam en ön plana çıkıyor. Şehrimizdeki yaşayan insanların doymasını sağlamak için çaba gösteriyoruz. Bu konuda eğer Tokat kalkınacaksa bu ancak yerel esnafımızın gayretleriyle olur. Biz de bu amaçla yerel esnafımızla yan yana olmaya gayret ediyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz bu tesis için işletme sahipleri; İbrahim Bülbül beye ve Ömer Al beye teşekkürlerimi sunuyorum. Allah güç kuvvet versin ve daha nice böyle güzel tesisler yapmalarını nasip etsin' diye konuştu.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Yardımcısı Selahattin Şanver tarafından okunan dua ile birlikte kurban kesilerek tesisin açılışı yapıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

61 ilin emniyet müdürü değişti

1 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

2 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

Samsunsporda kafalar karıştı

3 Samsunspor'da kafalar karıştı!

Samsunsporda forma gençlerde

4 Samsunspor'da forma gençlerde

Samsunsporda Canberk şoku

5 Samsunspor'da Canberk şoku!

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

6 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

İşte Samsundaki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

7 İşte Samsun'daki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

Samsunda engellilerden nezaket tepkisi

8 Samsun'da engellilerden 'nezaket' tepkisi

Kıymet bilmek

9 Kıymet bilmek...

Bahçeşehirde Cumhuriyet Bayramı coşkusu

10 Bahçeşehir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu


SIRADAKİ HABER