HaberlerGenç'ten duvarlara temizlik fırçası

Genç'ten duvarlara temizlik fırçası

AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları, Canik Belediyesi'nin desteğiyle "Genç Nesiller, Temiz Eller" projesi düzenledi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gençlere eşlik ederek eline aldığı fırçayla yazılarla kirlenen duvarları boyadı

Genç'ten duvarlara temizlik fırçası

AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları, Canik Belediyesi'nin desteğiyle "Genç Nesiller, Temiz Eller" projesi düzenledi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile birlikte Başkan Yardımcısı Alican Usta ve Gençlik Kolları İlçe Başkanı Serkan Asma’nın da katıldığı proje kapsamında, gençler mahallelerde duvarlara yazılan yazıları boyayarak temizledi. Gençlere eşlik eden Başkan Osman Genç de, eline fırça alarak yazılarla kirlenen duvarları boyadı. Başkan Genç, AK Parti İlçe Gençlik Kolları'nın dikkat çeken projesinin tüm mahallelerde uygulanacağını söyledi.

'ÖNCELİĞİMİZ GENÇLERİMİZ'

Yüzleri gülen, idealleri olan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik hedeflediklerini belirten Başkan Genç, "Türkiye'nin en büyük gücü gençlerimizdir. Onlara fırsat verildiğinde çok güzel projeler üretebiliyorlar. Bu nedenle Canik Belediyesi olarak her zaman gençlerimiz önceliğimiz olmuştur. Gençlerimiz bizim en önemli değerimiz, en önemli birikimimizdir. Gençlerimizin kendilerini yetiştirmesine, gelişmesine katkı sağlayacak her türlü projeye destek veriyoruz. Gençlerimizin daha iyi koşullarda yetişip, eğitim almaları için gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceıiz. Vatan aşkıyla yaşayan, insana hizmet etme aşkını ibadet olarak gören, değerlerine sahip çıkan bir gençliği görmek istiyoruz" dedi.

 

 

SIRADAKİ HABER
}