HaberlerKemal Doğulu kırık ayakla sahneye çıktı

Kemal Doğulu kırık ayakla sahneye çıktı

Ünlü DJ ve modacı Kemal Doğulu, kırık ayağı ile Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir kulüpte sahne aldı. Sahneye korumaların kolunda çıkan Doğulu, TV 8'den Star TV'ye geçtiğini ve yeni albümün ise yolda olduğunu söyledi.

Kemal Doğulu kırık ayakla sahneye çıktı

Bodrum'da bir kulüpte sahne alan Kemal Doğulu, hayranlarını coşturdu. Yaklaşık 2 bin kişinin geldiği mekanda izdiham oluştu. Sevenleri ile bir araya gelen Kemal Doğulu kırık ayağı ve koltuk değneği ile sahneye çıktı. Sahneye çıkmakta zorlanan Doğulu'ya korumalar yardım etti. DJ kabinine geçen ünlü isim çaldığı şarkılarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahne öncesi soruları yanıtlayan Doğulu, Bodrum sezonunu açtığını belirterek, yeni bir proje ile de ekranlara döneceğini ifade etti. Geçtiğimiz ay ayağını kırdığını söyleyen ünlü DJ, 'Kabinde ters bir hareket yaptım bunun sonucunda ayağım iki yerden kırıldı. Platin taktılar. Bu yüzden yaz sezonunu tam anlamı ile açamadım. Haziran ayında tam olarak sezona gireceğim. Denizin keyfini çıkaracağım' dedi.

Yeni bir programda yer alacağını söyleyen Doğulu, 'Eylül ayında Star TV'de bir programa başlıyorum inşallah. Şu anda programın formatını söyleyeyim sürpriz. Çok farklı bir format. Çok eğlenceli bir program olacak. İçeriğini söylemiyorum, Eylül ayında ekranlarda olacak' diye konuştu.

Yeni bir albüm çıkardığını da belirten ünlü DJ, 'Yeni albüm çalışmalarımız başladı. İleriki günlerde tarihini söyleyeceğim. Albümde 2 şarkı var biri Alper Arma'nın diğeri ise Murat Güneş'in. Çok eğlenceli 2 şarkı var tarzımın dışında ama çok güzel' dedi.

DJ KABİNİNE SIKIŞTI

Denize giremediğini sözlerine ekleyen Doğulu, 'Bacağım kırık Haziran'a kadar denize giremeyeceğim. Şu anda yürümekte zorlanıyorum koltuk değneği ile geziyorum. DJ kabininde ters bir araya sıkıştım. Bacağımda 2 kemik birden kırıldı platin taktılar' dedi.

SIRADAKİ HABER
}