Peugeot Ofz Otomotiv Samsun'da

Sivasta yıllarca otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ofz Peugeot Bayisi artık Samsun'da faliyetlerine 4600 metrekare kapalı, 2500 metrekare açık toplam 7500 metrekare alan içerisindeki plazasında faliyetlerine başladı

Peugeot Ofz Otomotiv Samsun'da

Samsun Karadenizin en önemli şehri olarak Anadolu'dan bir yatırımcı daha aldı. Hızla gelişen büyüyen bir şehir olan Samsun'da artık otomotıv sektöründe yatırımcılar gelmeye başladı. Sivasta yıllarca otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ofz Peugeot Bayisi artık Samsun'da faliyetlerine 4600 metrekare kapalı, 2500 metrekare açık toplam 7500 metrekare alan içerisindeki plazasında faliyetlerine başladı.

SAMSUN ÖNEMLİ BİR KENT

Sivas'ta Türkiye'nin önde gelen dört büyük Araç şirketlerinin bayiliğini yapan, eğitim, inşaat alanlarında faaliyet gösterdiklerini bildiren Ofz Otomotiv Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz, "Bbizler Samsun şehrinde Peugeot firmasının hakettiği yere gelmesi için buraya yatırım yapma kararı aldık. Samsun şehri bizim için çok önemi vardır. Samsun'da Peugeot müşterilerimiz bizler için en değerli varlıklarımızdır. Satış ve servis olarak bizler yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübemizi bu güzel şehrin guzide insanları için harcayacağız. Samsunlulardan ricamiz, araç almadan mutlaka bize uğrasınlar. Peugeot yeni araçlarımızı görmeden karar vermesinler. Çünkü Peugeot yeni araçlarıyla 2016 yılında sektörde fark atacaktır" dedi.

SAMSUNSPOR'UN YERİ SÜPER LİG

Peugeot Ofz Otomotiv Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz aynı zamanda Sivasspor Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğunu belirterek, "Samsunspor'un hakettiği yer süper ligtir. Samsunspor'un hakettiği lige döneceğine inanıyorum. 2016 Yılı itibaren resmi açılışını gerçekleştireceğimiz plazamızın Samsun için hayırlı olmasını diliyorum. Samsun Peugeot Ofz olarak siz değerli Samsunluları bize uğramadan araç almamalarını tavsiye ediyorum." ifadelerini kullandı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

2 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

6 Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

Samsun'da UBFED'de deprem

7 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

8 Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

9 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

 Genel müdürden öğretmene plaket

10 Genel müdürden öğretmene plaket


SIRADAKİ HABER