Lovelet AVM ’den özel sürprizler

Lovelet AVM 12 Aralık Mağazacılar gününe mağaza çalışanlarına özel bir sürpriz yaptı. Lovelet AVM yeni yıl için de benzersiz bir kampanya hazırladı

Lovelet AVM ’den özel sürprizler

Karadeniz’in en büyük Outleti olan, yönetim ve danışmanlığını Inside Danışmanlık tarafından yapılan, alışverişin yanında birçok kültürel aktiviteye imza atan Lovelet AVM, 12 Aralık Mağazacılar Gününü Mağaza çalışanları ile hep birlikte kutladı. Lovelet AVM ’de bulunan her mağaza sabah saatlerinde kapılarına bırakılan kutlama tebriği ile karşılaştı. Lovelet AVM ’nin yapmış olduğu 12 Aralık Mağazacılar Gününe özel bu naif sürprizle mutlu olan mağaza çalışanları, gün boyu aralarında dolaşan 12 Aralık Pankartları renkli görüntülere sahip olurken çekinilen fotoğraflar da sosyal medyada paylaşıldı. İlerleyen saatlerde tüm mağazacılar ile birlikte pasta kesimi ile organizasyon sona erdi.

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Lovelet AVM yılbaşı için Samsunlulara unutulmaz bir kampanya başlattı. Inside Danışmanlık'tan yapılan açıklada şöyle denildi: "Yeni yılda Nerede Olmak İstersiniz? Lovelet AVM Hayallerinizi süsleyen ülkeye yeni yılda şanslı ziyaretçisini gönderiyor. Benzersiz bir yeni yıl geçirmek istiyorsanız yapacağınız tek şey Hafta sonları 50 TL ve üzeri alışverişlerde fiş ya da faturalarınızı danışmada ibraz ettirip Green box da hayalinizdeki ülke ile fotoğraf çektirmek. Çekilen fotoğraflar Lovelet Facebook sitesinde yayınlanıp 31 Aralık 2015 tarihine kadar en çok beğeni alan 1 çiftimiz yeni yılda hayallerindeki ülkede unutulmayacak bir tatil geçirmiş olacak.Lovelet AVM Alışveriş aşkının bitmediği 4 mevsim Outlet olma özelliği ile ünlü markaların fabrika satış mağazaları ile de uygun ve kaliteli ürünlerini az ödemek çok almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatları ve eğlence dolu saatlere herkesi davet ediyor. "

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

Cemal Safi'yi tanımak...

2 Cemal Safi'yi tanımak...

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

3 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

4 Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

İznik'te şüpheli ölüm

5 İznik'te şüpheli ölüm

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

6 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

7 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

8 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

9 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

10 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi


SIRADAKİ HABER