Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Lovelet AVM ’den özel sürprizler

Lovelet AVM 12 Aralık Mağazacılar gününe mağaza çalışanlarına özel bir sürpriz yaptı. Lovelet AVM yeni yıl için de benzersiz bir kampanya hazırladı

Lovelet AVM ’den  özel sürprizler

Karadeniz’in en büyük Outleti olan, yönetim ve danışmanlığını Inside Danışmanlık tarafından yapılan, alışverişin yanında birçok kültürel aktiviteye imza atan Lovelet AVM, 12 Aralık Mağazacılar Gününü Mağaza çalışanları ile hep birlikte kutladı. Lovelet AVM ’de bulunan her mağaza sabah saatlerinde kapılarına bırakılan kutlama tebriği ile karşılaştı. Lovelet AVM ’nin yapmış olduğu 12 Aralık Mağazacılar Gününe özel bu naif sürprizle mutlu olan mağaza çalışanları, gün boyu aralarında dolaşan 12 Aralık Pankartları renkli görüntülere sahip olurken çekinilen fotoğraflar da sosyal medyada paylaşıldı. İlerleyen saatlerde tüm mağazacılar ile birlikte pasta kesimi ile organizasyon sona erdi.

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Lovelet AVM yılbaşı için Samsunlulara unutulmaz bir kampanya başlattı. Inside Danışmanlık'tan yapılan açıklada şöyle denildi: "Yeni yılda Nerede Olmak İstersiniz? Lovelet AVM Hayallerinizi süsleyen ülkeye yeni yılda şanslı ziyaretçisini gönderiyor. Benzersiz bir yeni yıl geçirmek istiyorsanız yapacağınız tek şey Hafta sonları 50 TL ve üzeri alışverişlerde fiş ya da faturalarınızı danışmada ibraz ettirip Green box da hayalinizdeki ülke ile fotoğraf çektirmek. Çekilen fotoğraflar Lovelet Facebook sitesinde yayınlanıp 31 Aralık 2015 tarihine kadar en çok beğeni alan 1 çiftimiz yeni yılda hayallerindeki ülkede unutulmayacak bir tatil geçirmiş olacak.Lovelet AVM Alışveriş aşkının bitmediği 4 mevsim Outlet olma özelliği ile ünlü markaların fabrika satış mağazaları ile de uygun ve kaliteli ürünlerini az ödemek çok almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatları ve eğlence dolu saatlere herkesi davet ediyor. "

 EN ÇOK OKUNANLAR

Bahçeliye Samsundan anlamlı hediye

1 Bahçeli'ye Samsun'dan anlamlı hediye

Samsunda şehitliğe saldırı

2 Samsun'da şehitliğe saldırı!

Samsunsporda herkesin yüzü gülecek

3 Samsunspor'da herkesin yüzü gülecek

Samsunun o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

4 Samsun'un o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

Samsunda o ilçeye fındık entegre tesisi

5 Samsun'da o ilçeye fındık entegre tesisi

Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtını kimin yapacağı önemli değil

6 Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı'nı kimin yapacağı önemli değil

 Samsundaki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme

7 Samsun'daki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme!

Samsun bizi bırakmadı

8 'Samsun bizi bırakmadı'

Samsunda fuhuş operasyonu 2 gözaltı

9 Samsun'da fuhuş operasyonu: 2 gözaltı

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslandan Samsunun 3 ilçesine doğalgaz müjdesi

10 Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'dan Samsun'un 3 ilçesine doğalgaz müjdesi


SIRADAKİ HABER