Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun'da 68. İl Danışma Meclisi Toplantısı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

Samsun'da 68. İl Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Samsun 68. İl Danışma Meclisi Toplantısı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve teşkilat mensuplarının katılımıyla Atakum Belediyesi Eğitim ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Hasan Uzunlar'ın yaptığı toplantı, İl Başkanı Muharrem Göksel'in açılış konuşmasıyla başladı. Göksel konuşmasında, teşkilatçılığın ve birlik, beraberliğin önemine değindi. AK Parti'nin misyon ve vizyonundan bahseden Göksel, Samsun ili olarak Teşkilat Performans Sistemi'nde Türkiye ikincisi olunduğunu belirterek, tüm teşkilatlara emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ise yaptığı konuşmada, hükümet çalışmaları hakkında bilgi verdi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Bakan Kılıç, Samsun'da ve Türkiye'de bakanlığı tarafından yapılan yatırımlara da değindi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, TBMM çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kırcalı, bazı milletvekillerinin dağdaki terörü Meclis'e taşımak istediklerini ancak AK Parti grubunun buna izin vermediğini ve bu olaylar karşısında dimdik durulduğunu söyledi.
Son olarak genel değerlendirmede bulunan AK Parti Çevre, Şehircilik ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi. Karaaslan, Samsun teşkilatlarına çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, AK Parti teşkilatlarının diri ve dik bir duruş sergilediğini söyledi. Karaaslan, Türkiye'nin birlik ve beraberliği için AK Parti Genel Merkezi olarak zaman mefhumu olmaksızın teşkilatlarla istişare halinde çalışıldığını sözlerine ekledi.



EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Tarihi mekanda moral yemeği

4 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

5 54 ilde dev FETÖ operasyonu

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

6 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

Tekin Hızlı tren başka bahara kaldı

7 Tekin: 'Hızlı tren başka bahara kaldı'

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

8 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

Fındıktaki asıl sorun

9 Fındıktaki asıl sorun!..

TEMADdan 320 tepkisi

10 TEMAD'dan 320 tepkisi


SIRADAKİ HABER