Samsunspor Teknik Direktörü Korukır: Suçumuz ne?

İstifası kabul edilmeyen ve en kısa sürede başkan ile konuşup kulüpteki geleceği hakkında sağlıklı karar vereceğini belirten Korukır, 'Mukavelemin devam etmesi önemli değil. Taraftardan böyle bir tepki beklemiyordum. Bunu hak etmedik. Böyle olmamalıydı. Canları sağolsun' dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Korukır: Suçumuz ne?

İstifası kabul edilmeyen ve en kısa sürede başkan ile konuşup kulüpteki geleceği hakkında sağlıklı karar vereceğini belirten Korukır, "Mukavelemin devam etmesi önemli değil. Taraftardan böyle bir tepki beklemiyordum. Bunu hak etmedik. Böyle olmamalıydı. Canları sağolsun. Asla taraftara tavır almadım. Bu çok büyük haksızlık. Suçumuz ne. Günahımız ne?" dedi.


BAŞKANLA KONUŞUP KARAR VERECEĞİZ
Alima Yeni Malatyaspor maçının ardından görevi bıraktığını açıklayan fakat istifası yönetim kurulu tarafından kabul edilmeyenSamsunspor Teknik DirektörüEngin Korukır, önemli açıklamalarda bulundu. Alima Yeni Malatyaspor maçının ardından görevi bıraktığını belirten Korukır, "
"Ancak istifam kabul edilmedi. Kayseri Erciyes maçına çıkacağım. Başkanımız Erkurt Tutu ile bugün veya yarın, en geç Kayseri Erciyes maçına kadar oturup konuşacağım. Mukavelemin devam etmesi önemli değil. Ya bir maça çıkarız ya da devam ederiz. Doğrusu neyse ona karar vereceğiz" dedi.


TEPKİYİ HAK ETMEDİK
Cumartesi günkü maçta taraftarın kendisine tepki göstermesinede değinen tecrübeli teknik adam, sözlerini şöyle sürdürdü: "Taraftarımızı kim nasıl yönlendirdi, bilemiyorum. Fakat biz bunu hak etmedik. Ben hafta içi yaptığım açıklamada kötü bir şey söylemedim. Taraftarımızı seviyorum ve bunu her fırsatta dile getirdim. Neden hakaret edeyim. Ne ben ne de oyuncularım bu tepkiyi hak etmedi. Sanki ben taraftarı istemiyormuşum gibi bir hava oluşturuldu. Böyle bir şey olabilir mi?."

YAPILAN BÜYÜK HAKSIZLIK
"Hangi küfürü hak ettim ben. Böyle olmamalıydı. Camiada kimseye saygısızlık yapmadık. Sözlerim yanlış anlaşıldı. Canları sağolsun. Bu kulüpte çalıştığım için çok mutluyum. Ne maddiyat ne başka bir şey düşündüm. Görevimizi yaptık aslanlar gibi. Asla taraftara tavır almadım. Taraftarla en ufacık sorunum yok. Hiçbir yerde böyle bir şey yaşamadım. Taraftarımıza saygısızlık yapmadım, hakaret etmedim. Açıkçası böyle bir tepki beklemiyordum. Bu çok büyük haksızlık."

BİZİM SUÇUMUZ NE?
"Bu kulübün gerçek sahipleri taraftardır. Bunu kimse inkar edemez. Suçlu bizmiyiz. Kabahat benimse çekerim. İnsanım ben. Hata yapmışta olabiliriz. Ellerini vicdanlarına koyup öyle değerlendirsinler. Belki buradan ayrılıp gideceğim. Bu taraftar yine gönlümde olacak. Canları sağolsun. Günahımız ne. Başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Riskli dönemde takımı aldım bu noktaya getirdim. Bütün Türkiye beni takdir ediyor. Son maçta da çok iyi oynadık."

Muhammet ÇAVUŞOĞLU Engin Korukır  

EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

3 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

4 İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

6 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Samsunspor daha avantajlı

7 Samsunspor daha avantajlı

 Kaldırım, resmen aday adayı

8 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

9 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

10 Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem


SIRADAKİ HABER