Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun Valisi'nden öğrencilere spor nasihati

Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi kapsamında SES Okulları'nda öğrencilere eğitim verildi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Dünya'da eşi benzeri olmayan bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Öğrencilere mutlaka bir spor branşıyla ilgilenmeleri nasihtinde bulunuyorum' dedi

Samsun Valisi'nden öğrencilere spor nasihati

Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi kapsamında SES Okulları'nda öğrencilere eğitim verildi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Dünya'da eşi benzeri olmayan bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Öğrencilere mutlaka bir spor branşıyla ilgilenmeleri nasihtinde bulunuyorum" dedi

OKULLARDAN OLİMPİYATLARA
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi' tanıtımının protokol açılışı Samsun SES Okulları'nda gerçekleşti. Açılış törenine Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran katıldı. 3 gün sürecek olimpik tanıtım günlerine 3 bine yakın öğrenci katılıyor.


DÜNYADA BENZERİ YOK
Açılış öncesi konuşan Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Porsun, "Dünya'da tek olan bu projemiz sayesinde bir buçuk milyon öğrencimizi sporla buluşturduk. Burada amacımız spor kültürünü, sağlıklı beslenmeyi ve çevre kültürünü öğrencilerimize aşılıyoruz.Samsun ayağında da bu projeyi en iyi şekilde tanıtıp daha çok öğrenciyi sporla iç içe hale getireceğiz" dedi. Samsun Valisi İbrahim Şahin ise, "Çok güzel bir projeye ev sahipliği yapıyoruz. Dünya'da eşi benzeri olmayan bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sizlere buradan bir nasihatte bulunuyorum. Tüm öğrencilerin mutlaka bir spor dalıyla uğraşması gerekiyor" diye konuştu. 

PLAKET VERDİ...

Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Porsun, Vali Şahin'e, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'a, Ak Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e, Atakum Kaymakamı Bakoğlu'na, Atakum Belediye Başkanı Taşçı'ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Özyurt'a, Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Demirkıran'a ve SES Okulları Genel Müdürü Batur'a plaket verdi.

SALİM YILDIZ 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren O bölgeye takviye yapılacak

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

 Adiloviç, bugün imzalıyor

2 Adiloviç, bugün imzalıyor

 Taşlar yerine oturuyor

3 Taşlar yerine oturuyor...

Fındık fiyatları yükselişe geçti

4 Fındık fiyatları yükselişe geçti

Samsunda bir mühendis PKKKCKdan gözaltına alındı

5 Samsun'da bir mühendis PKK/KCK'dan gözaltına alındı

Erzurumda iki grup tekme tokat birbirine girdi

6 Erzurum'da iki grup tekme tokat birbirine girdi

Simsarların bıçaklı kavgası 1 yaralı

7 Simsarların bıçaklı kavgası: 1 yaralı

Yaşar Doğuyu andılar

8 Yaşar Doğu'yu andılar

Trabzona şehit ateşi düştü

9 Trabzon'a şehit ateşi düştü

Samsunda oto kurşunlamaya 2 gözaltı

10 Samsun'da oto kurşunlamaya 2 gözaltı


SIRADAKİ HABER