Fenerbahçe'de 42 milyon euro isteği

Başakşehir mücadelesinin ardından şampiyonluk yolunda çok büyük yara alan Fenerbahçe'de gelecek sezon gidecekler arasında gösterilen isimlere yenileri eklendi.

Fenerbahçe'de 42 milyon euro isteği

Başakşehir mücadelesinin ardından şampiyonluk yolunda çok büyük yara alan Fenerbahçe’de gelecek sezon gidecekler arasında gösterilen isimlere yenileri eklendi. Teknik direktör Perreira’nın takımdan gitmesine kesin gözüyle bakılırken, Fenerbahçe’nin iki yıldız isminin de takımdan ayrılacağı ifade ediliyor. Portekizli yıldız Nani’nin özellikle Başakşehir maçından sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle gelecek sezon satılması gündeme gelirken, sözleşmesinde bulunan 8.5 milyon euroya serbest kalır maddesinin Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere ligleri için geçerli olduğu ifade edildi. Bu nedenle devre arasında Çin’den yoğun teklif alan Nani’nin, Çin’e satılabileceği ve Fenarbahçe’nin Nani’den en az 20 milyon Euro kazanabileceği ifade ediliyor.

Aynı zamanda bir diğer yıldız futbolcu Van Persie için de İtalya’dan teklifler bulunuyor. Lazio tarafından istenen Van Persie’nin alacağı ücret ve yüksek bonservis bedeli nedeniyle İtalyan kulübünün transfer çalışmalarını durdurduğu ifade edilirken, tıpkı Nani’de olduğu gibi Persie’nin de Çin’e gidebileceği ifade ediliyor. Bilindiği gibi Persie için devre arasında 22 milyon Euro gibi bir rakam verilmiş fakat Fenerbahçe yıldız futbolcuyu satmamıştı.

Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Nani ve Persie’ye Çin’den teklif gelmesi halinde Fenerbahçe’nin satış işlemlerine yanaşacağı ve iki yıldızını satacağı ifade ediliyor. Sarı lacivertlilerin bu iki satıştan 42 milyon Euro kazanmak istediği ifade ediliyor.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da yıkım!

1 Samsunspor'da yıkım!

Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

2 Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

3 Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

Haberaks TV canlı yayınlayacak

4 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

5 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

6 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsun'a yeni hastane

7 Samsun'a yeni hastane

Samsunpor'a çılgın prim...

8 Samsunpor'a çılgın prim...

15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

9 15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

8 puanımız çalındı

10 8 puanımız çalındı


SIRADAKİ HABER