HaberlerArka Sokaklar yine sosyal medyayı salladı

Arka Sokaklar yine sosyal medyayı salladı

'Arka Sokaklar' dizisi için sosyal medyada bir etkinlik daha düzenlendi.

Arka Sokaklar yine sosyal medyayı salladı

Bir televizyon kanalında ekranlara gelen 'Arka Sokaklar' dizisinin etkileri devam ediyor. Hüsnü Çoban karakterinin vurulmasının ardından sosyal medyada 'Cenaze namazı' etkinliği düzenlenmişti.

Şimdi ise Mesut Komiser için bir etkinlik yapıldı. Dizide, Hüsnü Çoban'ı vuranlara ulaşmak için sorgu odasında olayla bağlantılı bir şahsı döven Mesut Komiser, zanlının nezarethanede ölü bulunmasından dolayı hapishaneye gönderildi. Bunun üzerine sosyal medyada bir etkinlik daha oluşturuldu. 'Mesut Komseri Hapishanede Ziyarete Gidiyoruz' ismi ile paylaşılan etkinliğe kısa sürede binlerce vatandaş katıldı.

Mesut Komiser'in ve dizinin sözlerini paylaşan sosyal medya kullanıcıları, Metris Cezaevi F Tipi B Koğuşu'na ziyaret yapacaklarını belirttiler. Diziden alınan Mesut Komiser'in hapishaneye götürüldüğü fotoğraflar ise binlerce beğeni aldı.

Bazı vatandaşlar, etkinliğe tepki gösterdi. Şehitlerin, dizi kadar konuşulmadığını ve çabuk unutulduğunu ifade eden vatandaşlar, attıkları yorumlarla durumu protesto etti.

SIRADAKİ HABER
}