HaberlerOtilia'dan EXPO 2016 Alanına Kauçuk

Otilia'dan EXPO 2016 Alanına Kauçuk

Romanya'nın dünyaca ünlü şarkıcısı Otilia, Türkiye'nin ilk EXPO'su olan EXPO 2016 Antalya Sergi Alanına 'Kauçuk' ağacı dikti.

Otilia'dan EXPO 2016 Alanına Kauçuk

'Bilionera' adlı şarkısıyla dünya listelerini alt üst eden ve Türkiye'de de Serdar Ortaç'ın 'Balım' şarkısına düet yapan 23 yaşındaki Romen şarkıcı Otilia Bruma, konser için Antalya'ya geldi. EXPO 2016 Antalya Ajansı'nın ünlüler ormanı davetini kabul edip destek veren Otilia, Aksu ilçesindeki sergi alanını ziyaret etti.

Proje ve Yapım İşleri Direktörlüğü'nün sunumunda bin 121 dönümlük alanda başta EXPO Tepesi ve EXPO Kulesi olmak üzere sergi alanındaki çalışmaları izleyen Otilia, ünlüler ormanı projesine destek veren sanatçıların klibini izledi. 'Sanal Gerçeklik' gözlüğü ile sergi alanını gezen ve zaman zaman heyecanlanan Romanyalı ünlü şarkıcı, "Çok etkileyici" yorumunu yaptı.

ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK İYİ BİR FIRSAT

Araçla sergi alanını gezen ve EXPO Gölü yanında kendisi için ayrılan 'kauçuk' (Ficus Nitida) ağacını diken şarkıcı, isim künyesini ağacın gövdesine taktı ve can suyu verdi. Sempatik hareketleriyle görevlilerin takdiri kazanan Otilia, "Çok şaşırtıcı bir alan. Projeden çok etkilendim. Çocuklar için çok iyi bir fırsat. Çok büyük bir başarıyla gerçekleşeceğine inanıyorum bu projenin" dedi.
Proje için, "Her yeri ve her şeyi beğendim. Nereye bakacağımı bilemedim. Gerçekten çok şaşırtıcı buldum" yorumunu yapan Otilia, "10 yıldan bu yana şehir merkezinden uzakta doğaya yakın yaşıyorum. Bu nedenle kendi evimin çevresinde de çok ağaç diktim. Yaz aylarında tekrar geleceğim Antalya'ya ve o gelişimde diktiğim ağaca bakacağım" ifadelerini kaydetti.

KENDİ ÜLKESİNE ÇAĞRI YAPTI

Romanyalı şarkıcı, "Merhaba Romanya. Burada EXPO için bekliyorum. Burası gerçekten çok şaşırtıcı bir yer. Umarım ve eminim ki sizler de çok beğeneceksiniz" diye çağrıda bulundu.
Otilia'ya EXPO 2016 Antalya'nın sembol çiçeği şakayık takdim edildi.

SIRADAKİ HABER
}