Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunsporlu yönetici Abdik'ten Celil'e sert sözler!

Samsunspor Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Abdik, yönetimi eleştiren Celil Sağır'a çok sert tepki gösterdi.

Samsunsporlu yönetici Abdik'ten Celil'e sert sözler!

Samsunspor Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Abdik, yönetimi eleştiren Celil Sağır'a çok sert tepki gösterdi.

Abdik, "Celil önce geçmişine, oynadığı maçlarda yaptığı entrikalara baksın. Buradan Celil'e sesleniyorum, bir tane onursuz, gurursuz yönetici ismi söylesin" dedi

ANLAMIŞ DEĞİLİM


Samsunspor yönetimine sosyal medya üzerinden yüklenen eski futbolculardan Celil Sağır'a, Taraftarlar Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Abdik'ten çok sert tepki geldi.

Abdik, "Celil Sağır, yönetimimde olduğum Erkurt Tutu başkana ve yönetimine yükleniyor. Öncelikle ben 2008 yılında şu anda AK Parti Samsun Milletvekili olan Fuat Köktaş'ın yönetiminde de yer aldım. Bir dönem görev yaptım. İki dönemde Erkurt Tutu başkanlığındaki yönetimdeyim. Bu iki yönetimde de bir tane onursuz, gurursuz yönetici arkadaşımı göremedim. Gurursuzluk, onursuzluk neye göre söyleniyor. Anlamış değilim. Biz 1,5 dönemde 24 milyon lira para bulduk, ürettik. Gecemizi gündüzümüze kattık. Millet tatil yaparken, deplasmanda havaalanlarında yattık" diye konuştu.

CELİL KENDİNE BAKSIN
Fazlı Abdik şöyle devam etti: "Başkanımız dahil bizler, insanlara derdimizi anlatsak da sitemkar olmadık. Bunları severek, isteyerek, memleketimin takımı, tek markamız, tek sevdamız Samsunspor için yaptık. Celil Sağır'ın bu açıklamalarına anlam veremiyorum. Buradan Celil Sağır'a sesleniyorum. Bir tane gurursuz, onursuz yönetici ismi söylesin. Samsunspor'daki yöneticiler, Celil'in hakkında konuşmaya kalkarsa, emin olun Celil Sağır, evinden sokağa çıkamaz. İnsanlar önce kendilerine bakacak, ondan sonra başkasına suç atacak. Celil, önce kendi arkasına dönsün baksın, oynadığı maçlara yaptığı entrikalara baksın. Evine gelen hacizde evinde bulunan aletleri anlatsın. Yok öyle üç kuruşa, 5 köfte."

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları düşüşte ama üretici panik yapmamalı

1 'Fındık fiyatları düşüşte ama üretici panik yapmamalı'

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acı günü

2 Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acı günü

Samsundaki Bank Asya operasyonunda sıcak gelişme

3 Samsun'daki 'Bank Asya' operasyonunda sıcak gelişme

Samsunda feci kaza 1 ölü, 1 yaralı

4 Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Karadenizde 11 terörist

5 Karadeniz'de 11 terörist

Fındık fiyatları neden yükselmiyor İşte cevabı

6 Fındık fiyatları neden yükselmiyor? İşte cevabı...

Samsunda 11 Iraklı gözaltına alındı

7 Samsun'da 11 Iraklı gözaltına alındı

Orduda 25 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı O adamdan ilginç savunma

8 Ordu'da 2.5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı! O adamdan ilginç savunma

Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu

9 Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu!

Bakan Kılıç Samsunspor taraftarına seslendi

10 Bakan Kılıç Samsunspor taraftarına seslendi