Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Scania ve Erçal rekoru kırdı

Scania, yetkili satıcıları ile birlikte yeni yıla iddialı giriyor.

Scania ve Erçal rekoru kırdı

Ağır kamyon, şehir içi ve şehirlerarası otobüs ve deniz motorlarında uluslararası bir marka olan Doğuş Otomotiv Scania son 20 yılın; Scania Yetkili Satıcısı ve Servisi Erçal Grup ise son 14 yılın satış rekorunu kırarak büyük bir başarıya imza attı


Scania Samsun Yetkili Satıcı ve Servisi Erçal Grup tesislerinde gerçekleşen yeni yıl yemeğinde Doğuş Otomotiv Scania yetkilileri ile Erçal Grup çalışanları bir araya geldi. Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, etkinlikte yaptığı konuşmada, 2015 yılını değerlendirip 2016 hedeflerini açıklarken; Erçal Grup ile böyle bir başarı yakalamanın mutluluğunu yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

REKOR KIRDIK
Scania hakkında bilgi veren Eksin, “Scania ailesi olarak başarılı bir yılı geride bırakıyoruz. Bu başarımızda en büyük pay yetkili satıcılarımızındır. Samsun’da bizi başarıyla temsil eden Erçal Grup ekibinin bir parçası olan sizlere teşekkür ederim. 2016 değerlendirme toplantısında Erçal Grup ile bir araya geldik. Bu birliktelikte çok güzel bir tesadüf gerçekleşti. Biz Doğuş Otomotiv Scania olarak 2 bin 943 satış adeti ile son 20 yılın satış rekorunu kırarken, Erçal Grup ise 343 satış adeti ile son 14 yılın rekorunu kırdı. Bu anlamda hem adımıza hem de Erçal Grup adına mutluluk duyuyoruz. Bu yılı, Scania olarak 3 bin 400 üzerinde, Erçal Grup olarak da 350 adet ile bitireceğimizi düşünüyoruz. Erçal Grup ise buna paralel olarak satış gerçekleştirecektir. Başarılar arttıkça sorumluluklarımız da artıyor. Her geçen yıl bu başarımızı daha da büyütmek durumundayız. Müşterilerimizin beklentilerini bilmek, onlara en doğru ürün ve hizmeti sunmak, markamızla birlikte bizleri de başarılı kılacaktır” dedi.

BÖLGE NAKLİYECİLERİN TERCİHİ SCANIA
Erçal Grup Ceo’su Burhan Erçal, Scania markasını bölgelerinde en iyi şekilde temsil etmek amacında olduklarını belirterek, "2001 yılından beri Scania'nın Samsun Bölge temsilcisiyiz. Scania, bölgemizde yakından tanınan ve tercih edilen bir marka. Bu nedenle sorumluluklarımız büyük. Scania kalitesine uygun satış ve satış sonrası hizmeti vermek durumundayız. Bu sene bizim açımızdan çok verimli geçti. En yüksek satış adedini yakaladık. Hem distribütörümüz hem de biz, son yılların satış rekorunu kırdık. Bundan dolayı gururluyuz. Ülkemizde ticaretin gelişmesi ile satışlarımızın daha da artacağına inanıyorum" diye konuştu.

ERÇAL GRUP
Ağır vasıta sektöründe 28 yıllık bir deneyime sahip olan Erçal Fındık Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 2001 Doğuş Otomotiv’in distribütörlüğünde bulunan Scania markasının satış, servis, yedek parça bayiliğini almıştır. Scania ailesine katıldıktan sonra servis ve yedek parça hizmetlerimizi toplam 1.000 m2 alanda, yaklaşık 7 sene koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerine uygun olarak hizmet vermiştir. 2006 yılında inşaattına başlanan Erçal Plaza, 17.000 m2 kapalı, 500 m2 açık alanda olmak üzere toplam 18.500 m2 arazi üzerine yer almaktadır.

DOĞUŞ OTOMOTİV- SACANIA
1891 yılında İsveç’te temelleri atılan Scania, kamyon, çekici, otobüs ve deniz motorlarında önde gelen bir üreticidir. Ek olarak şirket, geniş bir yelpazede servisle ilgili ürünler ve finansman servisleri sunar. Scania, 100'ün üzerinde ülkede faaliyet gösterir ve yaklaşık 42.000 çalışanı vardır. Üretim Avrupa ve Latin Amerika'daki fabrikalarda gerçekleştirilir.

Scania’nın Türkiye distribütörlüğünü 1994 yılından bu yana Doğuş Otomotiv yapmaktadır. 2015 yılında 21’nci kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, Türkiye'nin en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. Şirket, alanlarında her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 14 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Scania, distribütörlüğünün başlangıcından bugüne kadar 20.000 adedin üzerinde araç satış başarısı ve Türkiye’deki 18 Yetkili Satıcı ve 20 Yetkili Servis noktası ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 EN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Samsundaki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf

2 Samsun'daki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf...

Veee Samsunspordan resmi açıklama

3 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hesap verecekleri gün yakındır

4 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Hesap verecekleri gün yakındır'

Samsunda raylı sistem yarın 1200-1800 saatleri arası ücretsiz

5 Samsun'da raylı sistem yarın 12.00-18.00 saatleri arası ücretsiz

Samsunspordan gollü prova

6 Samsunspor'dan gollü prova

İyi seyirler

7 İyi seyirler...

Samsunda Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu 6 gözaltı

8 Samsun'da Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu: 6 gözaltı

Yönetim Kalparla görüştü mü

9 Yönetim Kalpar'la görüştü mü?

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazırlanıyor

10 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor


SIRADAKİ HABER