Denizlispor'da Palaz krizi

Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz, ligde kalınmasının ardından hiçbir yöneticinin kendisini aramadığını belirterek, gelecek yıl için yeşil-siyahlı yönetimden gelecek teklifi beklediğini söyledi.

Denizlispor'da Palaz krizi

PTT 1. Lig’de son haftada ligde kalarak rahat bir nefes alan Denizlispor’da teknik direktörü Koray Palaz, bir TV kanalının canlı yayınına katılarak açıklamalarda bulundu. 

Takımın başına geldiklerinde kötü bir durumda olduklarını vurgulayan Palaz, "Geldiğimizde Denizlispor ligin son sırasındaydı. Biz oyuncularımızla tek tek ilgilendik. Onların önce morallerini düzeltmeye çalıştık. Çünkü oyuncularım gerçekten de kaliteli ayaklar. Sadece biraz dokunmak gerekiyordu. Biz bunu başardık. Her gün üstüne koyarak da ligin son maçında da olsa ligde kalmayı başardık. Ben oyuncularımı tek tek kutluyorum. Onların o üstün azmi olmasaydı daha kötü zamanlar yaşayabilirdik’’ dedi.

PALAZ’DAN YÖNETİME SİTEM

Denizlispor’daki geleceği ile ilgili olarak ise Palaz, "Son maçın ardından bir yandan sevinç yaşıyoruz bir yandan değişik duygular içindeyiz. Maç bitti ve o andan itibaren beni kimse aramadı. Hiçbir yönetici beni arayıp da 'Hocam tebrikler' demedi. Bunun yanında gelecek sezon içinde bir konuşma da geçmedi. Ben elbette Denizlispor eğer liderliğe oynamak isterse bir şeyleri değiştireceğime inanırsam burada kalmak isterim. Ama bu benim istememle olmuyor. Bazı şeylerin de olması gerekiyor. Yönetim kurulu üyelerinin belki işi vardı aramadı. Ben yönetimden gelecek önerileri bekliyorum ve bekleyeceğim. Ben Denizli’nin insanının gerçekten de çok sevdim. Burada kalmak beni çok mutlu eder. Önümüzdeki günlerde her şey netleşecek" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Yazık bu şehre…

1 Yazık bu şehre…

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Tarihi konaklar turizme kazandırılıyor

3 Tarihi konaklar turizme kazandırılıyor

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

4 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

5 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

6 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

1 buçuk yaşındaki bebek bakıcısı uyuduğu sırada kapısı açık unutulan evden kaçtı

7 1 buçuk yaşındaki bebek bakıcısı uyuduğu sırada kapısı açık unutulan evden kaçtı

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Oyunları bozuldu'

8 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Oyunları bozuldu'

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

9 İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

 Kaldırım, resmen aday adayı

10 Kaldırım, resmen aday adayı


SIRADAKİ HABER