Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun İlkadım'a tam donanımlı tesis

İlkadım Belediyesi tarafından başlatılan her mahalleye halı saha çalışmaları kapsamında Tepecik Mahallesi de halı sahasına kavuşuyor.

Samsun İlkadım'a tam donanımlı tesis

Çalışmaları yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sadece halı saha değil tam donanımlı bir tesis inşa ettiklerini söyledi.

İlkadım Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan mahallelere halı saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçen günlerde Tepecik Mahallesi'nde yapımına başlanılan halı sahanın yapımında sona geldi. Tepecik Mahallesi'nde yapılan halı saha ve tesisleri inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalleliler tarafından sevgi ile karşılandı.

İSTEKLERİMİZİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Vatandaş duyduğu memnuiyeti Tok'a iletirken mahalle muhtarı Mikdat Bayraktar ise "Mahallemizde bu dönem oldukça büyük ve başarılı çalışmalar yapıldı. Tepecik Mahallesi sakinleri olarak İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a teşekkür ediyoruz. Başkanımız her zaman destekçimiz oldu. Ne zaman aradıysak telefonlarımıza cevap verdi isteklerimizi yerine getirdi. Erdoğan Başkanımıza ve ekibine tekrar teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum" dedi.

A'DAN Z'YE DONANIMLI TESİS

Vatandaşlara verilen sözlerin tutulduğunu ifade eden ve uygun olan her mahalleye halı saha sözünü hatırlatan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Tepecik Mahallemiz hizmete ihtiyacı olan bir mahallemizdi. Göreve geldiğimiz gün itibariyle normal imar yollarının açılmayan bölgemizde ivedi bir şekilde yol açma çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Tepecik Mahallemiz şimdi de halı sahasına kavuşuyor. Söz verdik bu sözümüzü de yerine getirdik. Bu tesis sadece bir halı sahadan ibaret değil. Halı sahamızın yanında sporcularımızın kullanabileceği soyunma odaları, duşları, idare merkezi ile her türlü alt yapısı yapılmış bir tesis oldu. Ayrıca sahamızın hemen altına çocuk oyun grupları ve fitness aletlerini yerleştirmek suretiyle komple bir hizmeti Tepecik Mahallemizin hizmetine sunuyoruz. Yani bu halı saha A'dan Z'ye donatılmış bir tesis olacak” diye konuştu.

3 HALI SAHA DAHA YOLDA

Yapılan halı sahaların gece-gündüz demeden kullanıldığını ifade eden ve ilerleyen aylarda 3 halı saha ihalesinde daha çıkılacağını söyleyen Başkan Tok, "İlçemizde göreve geldiğimiz günden itibaren 2 adet tam donanımlı 600 bin liraya mal olan halı sahalarımızı hizmete sunduk. Kışla Mahallemizde çocuklarımızın çamurda tozda top oynamalarının önüne geçtik ve hemen ilk halı sahamızı inşa ettik. Şimdi baktığımızda çocuklarımız bu mekanları güvenli bir şekilde doya doya kullanıyor. Yani yaptığımız hizmet sürekli kullanılıyor bu kullanım da yaptığımız işin ne kadar isabetli olduğunu gösteriyor. Şimdi de Tepecik Mahallemizde de böylesi önemli bir hizmete imzamızı atıyoruz. Bunları yaptık bitti demiyoruz, durmuyoruz. Önümüzde ki aylarda 3 halı sahamız için ihaleye çıkıyoruz. Yapacağımız bu 3 halı sahamız da soyunma odalarından açık hava fitness aletlerini de içinde barındıracak. Yeni yapacağımız halı sahalarımız toplamda 3 bin 800 m² olmak suretiyle 1 milyon liraya mal olacak ve bu tesislerimiz de halkımızın isteği doğrultusunda yapılacak. Halkımızın hizmetin en iyisine en güzeline layık olduğunu ifade etmek istiyorum. Hizmetler Allah'ın izini ile devam edecek. 2 yılda büyük işlere imza attık daha nicelerine hep birlikte imza atacağız" şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda esrarengiz olay

1 Samsun'da esrarengiz olay

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

2 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

 Fındıkta fiyat umudu

3 Fındıkta fiyat umudu

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

4 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Kabus gibi

5 Kabus gibi

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

6 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

7 Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

 Samsunun tarihi siliniyor

8 Samsun'un tarihi siliniyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel Değişikliğin faydaları anlatılacak

9 AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Değişikliğin faydaları anlatılacak

 Tekstil esnafı zorda

10 Tekstil esnafı zorda


SIRADAKİ HABER