X Reklamı Kapat

Ak Parti Ordu: Başkanlık sistemi gerçekleştirilecek

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, başkanlık sisteminin mutlaka gerçekleşeceğini belirterek, 'Milletin istediği yeni ve güçlü Türkiye, yeni anayasası ve yeni başkanlık sistemi, halkın yüzde 52 helal oyu ile seçilmiş Cumhurbaşkanımız öncülüğünde gerçekleşecektir' dedi.

Ak Parti Ordu: Başkanlık sistemi gerçekleştirilecek

AK Parti Ordu İl Yönetim Kurulu toplandı. 22 Mayıs Pazar günü yapılacak 2. olağanüstü kongre hazırlıklarının görüşüldüğü toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, yeni ve güçlü bir Türkiye hedeflediklerini, bu sebeple Başkanlık sisteminin mutlaka gerçekleştirileceğini söyledi.

Çelenk, muhalefeti de eleştirerek şöyle devam etti: “Kendi partilerindeki kaosu, istikrarsızlığı, 90 yıllık mazilerinde iki de bir olağanüstü kongre toplamalarını görmezden gelip, AK Parti’yi eleştirme cüretini gösteren bazı zavallıların AK Parti‘nin adını kullanarak dünya liderimize laf yetiştirme, onu eleştirme, mazlumların hamisi olan liderimize diktatör diyerek kendi diktatörlüklerini saklama girişimleri, paralel çete ile giriştikleri işbirliği boşuna ve beyhude çabalardır. Onlar isteseler de istemeseler de milletin istediği yeni ve güçlü Türkiye, yeni anayasası ve yeni başkanlık sistemi, halkın yüzde 52 helal oyu ile seçilmiş Cumhurbaşkanımız öncülüğünde gerçekleşecektir.”


22 Mayıs Pazar günü yapılacak 2. olağanüstü büyük kongreye teşkilat olarak 20 otobüsle katılacaklarını belirten Başkan Çelenk, “22 Mayıs’ta 2. olağanüstü kongrede seçilecek yeni genel başkan ve başbakan kim olursa olsun hedeflerimiz değişmeyecektir. Hedef, kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yeni Türkiye hedefidir. Yeni genel başkanımız başımızın tacı olacak, teşkilatlar olarak bizde yeni Türkiye yolunda elimizden ne geliyorsa katkıda bulunacağız. 14 yıllık iktidarımız döneminde hep milletin huzurunda, millete hesap verdik, başka hiçbir merciye hesap vermedik” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığda trafik azası 1 ölü 2 yaralı

1 Elazığ'da trafik azası: 1 ölü 2 yaralı

Bodrumda 63 şiddetinde deprem

2 Bodrum'da 6.3 şiddetinde deprem

Bodrumdaki deprem İzmirde hissedildi

3 Bodrum'daki deprem İzmir'de hissedildi

Adanada barda silahlı kavga 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

4 Adana'da barda silahlı kavga: 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

Sokak kavgasında kan aktı 3 yaralı

5 Sokak kavgasında kan aktı; 3 yaralı

Deprem Datçada da hissedildi

6 Deprem Datça'da da hissedildi

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı

7 Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı

Kos Adasındaki caminin minaresi yıkıldı, büyük hasar oluştu

8 Kos Adası'ndaki caminin minaresi yıkıldı, büyük hasar oluştu

Boş bina küle döndü

9 Boş bina küle döndü

Deprem Didimlileri korkuttu

10 Deprem Didimlileri korkuttu


SIRADAKİ HABER