Erkan Can: 'Silahım yok, alayınızı vuracağım'

Ünlü oyuncu Erkan Can, bir mekan çıkışı alkollü görüntülenince ortalık karıştı.

Erkan Can: 'Silahım yok, alayınızı vuracağım'

Ünlü oyuncu Erkan Can, bir mekan çıkışı alkollü görüntülenince ortalık karıştı.

Sözcü’de yer alan habere göre, Cihangir’de arkadaşlarıyla birlikte bir doğum gününe katılan Erkan Can gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Çıkıştı alkollü olduğu gözlenen Erkan Can, gazetecilerin görüntü almak istemesine sinirlenerek tepki gösterdi. Ağza alınmayacak küfürler savuran Can, bir ara dengesini kaybederek yere düştü. Sürekli olarak küfürler savuran Erkan Can, bir ara “Silahım yok, alayınızı vuracağım” tehdidinde bulundu.

Gazetecilerin bu tepkiler yüzünden uzaktan görüntülediği Erkan Can, çevrede olayı görenlerin tepkisini çekti. Can, bu olay sonrasında gazetecilerden yaptıklarından dolayı özür diledi.

ERKAN CAN KİMDİR?

1 Kasım 1958'de Bursa'da doğdu. 1975 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu, Ahmed Vefik Paşa sahnesine giderek tiyatro hayatına başladı. 1985 yılında İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne girdi ve 1990 yılında oradan mezun oldu. 1991-1992 yılları arasında Bakırköy Belediye Tiyatrosu'na girdi. 1992 yılında sevilen dizi Mahallenin Muhtarları'nda Temel karakteri ile televizyon dünyasına girdi. 1998 yılında Gemide adlı filmde başrol oynadı ve büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. 1998 yılında 35.Antalya Film Şenliğinde "en iyi erkek oyuncu" ödülünü aldı. Aynı filmle 1999 yılında Ankara Film Festivali'nde ve Orhan Arıburnu Ödülleri'nde "en iyi erkek oyuncu" ödüllerini aldı.2011 yılında Artvin'de Maçahel Vadisi'ndeki Camili Köyü ve Karçal Dağları ile ilgili belgeseli sundu ve doğaya olan duyarlılığını bu belgeselde aktardı.Belgesel İz TV'de yayınlandı.

 

 EN ÇOK OKUNANLARSIRADAKİ HABER