Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İcradan Satılık Araçlar

İcradan satılık araçlar ilgi alanınıza mı giriyor? Bu sene hangi araba alınır gibi soru işaretlerine biraz da hesaplı olması gibi ayrıntılara ne dersiniz? İhale ile nasıl araç alabileceğinizi bilmek ister misiniz?

İcradan Satılık Araçlar

İcradan satılık araçlar ilgi alanınıza mı giriyor? Bu sene hangi araba alınır gibi soru işaretlerine biraz da hesaplı olması gibi ayrıntılara ne dersiniz? İhale ile nasıl araç alabileceğinizi bilmek ister misiniz?

60.000 TL şu anda satış fiyatı olan bir araç için 30.000 TL ve üzerinden teklifler alınmaya başlar ve en yüksek teklifi veren aracın yeni sahibi olur. Siz de bazı rakamsal sınırlamalar getirerek, sitemizdeki bilgileri de kullanarak bu sene yeni otomobil sahibi olmaya ne dersiniz?

 

Türkiye’nin her yerinden alınan güncel ilanların yayınladığı oluşum olan ile hacze düşmüş güncel ihalelerin tam ve doğru listesine sahip olabilirsiniz. Temiz ve herhangi sorunu olmayan, ekspertiz raporu hakkında bilgi sahibi olmak için kullanabileceğiniz sitemizde ayrıca telefon numaraları ile ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. Yeni icra ilanı ile otomobil satın almadan önce, satın alırken ve sonrasında dikkat etmeniz gerekenler tüm açıklığı ile sizlere anlatılacaktır. Araç piyasa fiyatı ne ise %50 aşağıdan başlamak üzere teklifleri vermek için ister siz, isterse VIP üyelik avantajları ile bizleri yetkilendirebilirsiniz. Gün içinde istediğiniz ihaleye girebilir ve hatta arzu ederseniz bu işi ticari bir meslek haline bile dönüştürebilirsiniz.

 

Daire almak için uygun zaman hangisidir? Şu andaki beğendiğiniz daireyi almak için yeterli paranız yok mu? Peki, icralık daireleri internetten takip ederek belli teklifler vermeye ne dersiniz? Hadi, sizin açınızdan ihaleye girmek için gerekli şartlardan, sonraki sürece kadar tüm bilgilendirmeyi bir arada sunan, üyelere özel avantajları olan şirketimizi şimdi http://www.icragazetesi.com/ sitesinden inceleyin.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Her şey sil baştan

1 Samsunspor: Her şey sil baştan

Samsun Haber Samsunda iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

2 Samsun Haber: Samsun'da iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

AK Partide teşkilatlar yenileniyor

3 AK Parti'de teşkilatlar yenileniyor

Orduda Gürcü kadın boğazı kesilerek öldürüldü

4 Ordu'da Gürcü kadın boğazı kesilerek öldürüldü

Samsunspor Samsunspor Başkanı Tutu Başarı değil biz de üzgünüz

5 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarı' değil biz de üzgünüz

Samsun Haber  Samsunda FETÖden yargılanan 5 sağlıkçı hakkında karar verildi

6 Samsun Haber: Samsun'da FETÖ'den yargılanan 5 sağlıkçı hakkında karar verildi

Samsunspor Centilmen Samsunspor

7 Samsunspor: Centilmen Samsunspor

Samsunspor 3 hocayla 36 puan

8 Samsunspor: 3 hocayla 36 puan

Engeller kalkınca

9 Engeller kalkınca...

Samsun Haber Samsunda AVMde öldürülen genç toprağa verildi

10 Samsun Haber: Samsun'da AVM'de öldürülen genç toprağa verildi


SIRADAKİ HABER