HaberlerSosyal Tahmin Platformu ProTipster'dan dev adım!

Sosyal Tahmin Platformu ProTipster'dan dev adım!

Sosyal tahmin platformu ProTipster Türkiye şubesinde yeniliklerine devam ediyor. Polonya merkezli şirket, yeni üyelerine sağladı ücretsiz 1000 coin sistemi ile spor tahminlerine yeni bir akım getirdi.

Sosyal Tahmin Platformu ProTipster'dan dev adım!

Amerika, Birleşik Krallık ve Polonya’nın ardından Türkiye şubesini de yayına süren https://tr.protipster.com/, yeni üye olan tüm ziyaretçilerine koşulsuz şartsız 1000 coin hediye ediyor. Futbol, basketbol, tenis, beyzbol, buz hokeyi ve Amerikan futboluna kadar uzun yelpazesi ile dünyanın en başarılı tipsterlarına ev sahipliği yapan ProTipster, coin dönemini başlattı.

ProTipster Türkiye’ye yeni üye olan kullanıcılar, kayıtları tamamlandıktan hemen sonra koşulsuz şartsız 1000 coin kazanıyor. Üyeler coinler ile ister spor tahminleri isterlerse de diğer başarılı tipsterların maçlar ile ilgili önerilerini açabiliyor.

Ayrıca coin sisteminde her üyeye günlük 50 yeni coin hediye eden ProTipster, yakın zamanda dünyanın en çok tercih edilen iddaa tahminleri sitesi olmayı da başarmıştı.

Protipster’ın coin sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ProTipster nedir?

tr.protipster.com, ücretsiz olarak kayıt olunabilen sosyal tahmin platformudur. Bu platformda üyeler dünyada oynanan tüm karşılaşmalar ile ilgili tahminlerini sanal oyun ile paylaşma şansına sahiptir. Hiçbir ücret ödemeden kayıt olunan ProTipster’da, kazandırma başarı oranı en yüksek tahmincilerin önerilerine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Spor Tahminleri mattosuyla yayın hayatını sürdüren ProTipster, yakın zamanda Türk spor severlere merhaba diyerek sektörde rakipsiz olarak bir numara olmayı başardı. Polonya’da filizlenen projede, yabancı tipsterların yayınladıkları tahminleri de dilediğiniz an görüntüleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Sosyal tahmin anlayışını hedefleyen şirket, şeffaf yapısı ve başarı odaklı yayın politikası ile kısa zamanda büyük güven sağlamayı da başardı.

SIRADAKİ HABER
}