Varnost Access Kontrol Sistemleri kimdir, ne iş yapar?

10 yılı aşkın deneyimi ve uzman teknik ekibi ile Varnost ® Access Kontrol Sistemleri, sunduğu optimum çözümler ve nitelikli teknik destek ile kısa sürede müşteri portföyünü genişleterek Türkiye'nin her yerine hizmet sunmanın gururunu yaşıyor.

Varnost Access Kontrol Sistemleri kimdir, ne iş yapar?

10 yılı aşkın deneyimi ve uzman teknik ekibi ile Varnost ® Access Kontrol Sistemleri, sunduğu optimum çözümler ve nitelikli teknik destek ile kısa sürede müşteri portföyünü genişleterek Türkiye’nin her yerine hizmet sunmanın gururunu yaşıyor.

OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ İLE DAHA DA GÜVENDESİNİZ

Otomatik bariyer sistemleri konusunda uzman anlayışla hizmet sunan Varnost, hidrolik ve kollu bariyer ve plaka tanıma sistemleri ile her ihtiyaca uygun farklı seçenekleri, farklı taleplere yönelik bariyerler, tuzaklar ve plaka tanıma sistemleri ve kapan çeşitleri ile özellikle AVM’ler, yollar, sitelerin çok daha güvenli olmasını sağlıyor. Size de sadece bu güvenin huzurunu yaşamak kalıyor.

 

MARKA ALGINIZI YÜKSELTİYOR

 

Varnost parmak izi sistemi, müşterilerden gelen talep ve istekler de göz önünde bulundurularak, binanın mimari özellikleri dahilinde gerekli ön keşif ve değerlendirme sonunda turnikeler, duvar ya da kapı üzeri gibi çeşitli biçimlerde uygulanabiliyor.

 

KONTROL SİZDE

 

Varnost turnikeli geçiş kontrol sistemleri ile işletmelere giriş çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi birçok yer güvenle kontrol altına alınabiliyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulaması sayesinde yetkisiz kişilerin girişlerini engellemek için kullanılan sistem sayesinde kontrol tamamen sizde.

 

GÜVENLİĞİNİZ EMİN ELLERDE

 

Varnost kartlı geçiş sistemleri, ileri teknoloji ürünü terminaller sayesinde müşterilerinin güvenliğini, geçiş kontrolünü ve güvenlik takibini sağlıyor.

 

Varnost geçiş kontrol sistemleri, kartlı ve şifreli özellikleri bir arada barındıran Wiegand özelliği ile harici okuyucularla bağlantı kurabiliyor, gün sonunda data ve log aktarımında kolaylık sağlıyor.

 

TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) onaylı Varnost x-ray cihazları ile yüksek güvenlik ve detaylı denetim gerektiren alanlarda kapı ve el dedektörleri sayesinde hızlı, güvenli, kolay biçimde üst, çanta ve bagaj araması yapılmasına olanak sağlayarak üst düzey güvenliği ön planda tutun.EN ÇOK OKUNANLAR

Kuran kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı 15 yaralı

1 Kur'an kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı: 15 yaralı

Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

2 Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

Altın Elbiseli Adamın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

3 'Altın Elbiseli Adam'ın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

Diyarbakırda emniyete el bombalı silahlı saldırı

4 Diyarbakır'da emniyete el bombalı silahlı saldırı

Niğdede av silahları satan kişi vuruldu 1 yaralı

5 Niğde'de av silahları satan kişi vuruldu; 1 yaralı

Etilerde yangın, mahalle sakinlerini sokağa döktü

6 Etiler'de yangın, mahalle sakinlerini sokağa döktü

Köstebek avlamak isterken kendisi vurdu

7 Köstebek avlamak isterken kendisi vurdu

İstanbul Şişlide göçük Apartman sakinleri tahliye edildi

8 İstanbul Şişli'de göçük: Apartman sakinleri tahliye edildi

Alaplıda Silahlı saldırı1 kişi ağır yaralı

9 Alaplı'da Silahlı saldırı:1 kişi ağır yaralı


SIRADAKİ HABER