HaberlerAşk Yalanı Sever son bölüm izle

Aşk Yalanı Sever son bölüm izle

Aşk Yalanı Sever dizisi bu akşam ikinci bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Hüseyin dede için mutlu günler başlar. Fakat işler daha da karışacak. İşte Aşk Yalanı Sever'de bu bölümde yaşanacaklar.

Aşk Yalanı Sever son bölüm izle

Aşk Yalanı Sever dizisi bu akşam ikinci bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Hüseyin dede için mutlu günler başlar. Fakat işler daha da karışacak. İşte Aşk Yalanı Sever'de bu bölümde yaşanacaklar.
Ferit’le Peri’nin, Hüseyin dedeyi hayata bağlama çabası, durumun gittikçe daha çok sarpa sarmasına neden olur. Bundan sonra da azametli Koçoğlu Ailesi'nin, deli dolu Aslan Ailesiyle sınavı başlar.
İki ailenin de içine düştükleri durumdan kurtulmasının önündeki en büyük engelin Hüseyin Koçoğlu olacağını ise henüz kimse bilmemektedir. Aşk Yalanı Sever yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da FOX'ta!
HÜSEYİN KOÇOĞLU'UN SON ARZUSU
Hasta ve yaşlı olan Hüseyin Koçoğlu'nun son arzusu torununun bulunması. Ailenin veliahtı Ferit ise dedesinin son arzusunu yerine getirmek için görevlendiriliyor. Fakat Ferit bu işi kendi yöntemleri ile çözmeye kalkışınca işler karışıyor.
FERİT VE PERİ'NİN KARŞILAŞMASI
Peri ve Ferit'in karşılaşması ise tam bir macera. Ferit'in oteline yerleştirmek için getirdiği Japonlarla düzenlediği oyun Peri'nin eline yüzüne bulaşıyor. Fakat Ferit'in açığını yakalayan Peri bu işi hemen fırsata çeviriyor. Asıl eğlence ise bundan sonra başlıyor. Koçoğlu Oteller Grubunun reklamı için hiç de hoş olmayan durumlar ortaya çıkıyor.
KAYBOLMUŞ KUZENLER YILLAR SONRA BULUŞUYOR
Tüm gözler Peri'nin üzerinde. Yıllar önce kaybolan torun olarak aileye tanıtılan Peri zorlu bir oyunun içine girer. Asıl sürpriz ise Peri ve Ferit'in ikinci kez karşılaşmasıdır. Gonca'nın sahte torun olarak Peri'yi getirmesi Peri ve Ferit'i bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Birbirleriyle anlaşamayan Peri ve Ferit herkesin gözü önünde istemeden de olsa birbirlerine sarılarak oyunlarını sürdürüyorlar.
HÜSEYİN KOÇOĞLU VE ECE'NİN İLK BULUŞMASI
Gonca'nın Ece diye Peri'yi aileye tanıtmasının sevinci kısa sürüyor. Hüseyin'e gelen son bilgi ise herkesi meraklandırıyor. Dosyalar hazır. Kayıp torun Ece Öztürk'ün bulunduğu haberini veriyorlar. Herkes büyük şok yaşıyor. Gonca, Ferit ve Peri'yi bundan sonra neler bekliyor? Yalanları ortaya çıkacak mı? Hüseyin Koçoğlu torunu ile ilgili gerçeği öğrenecek mi?
1. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Aşk Yalanı Sever dizisi şimdiden herkese keyifli dakikalar yaşattı. 2. bölüm ise merakla bekleniyor.

SIRADAKİ HABER
}