Samsun 55 Gençlik satılıyor

55 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cantuğ Keskindemir, 'Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde yıllardır mücadele eden kulübümüzü maddi imkansızlıklar nedeniyle ya kapatma ya da il dışına satma kararı aldık' dedi.

Samsun 55 Gençlik satılıyor

55 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cantuğ Keskindemir, "Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde yıllardır mücadele eden kulübümüzü maddi imkansızlıklar nedeniyle ya kapatma ya da il dışına satma kararı aldık" dedi.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ndeki 55 Gençlik Spor Kulübü yönetimi şok bir karar aldı. Başkan Cantuğ Keskindemir, iki yıldır ligde kendi imkanlarıyla mücadele ettiklerini, önümüzdeki sezon ise kulübü kapatma kararı aldıklarını ifade etti. Keskindemir, "İki yıldır ligde play-off oynayan bir kulüp olarak mücadele ediyoruz. İlk yılımızda tamamen Samsunlu, geçen sezon ise transferlerle güçlendirdiğimiz kadroyla şehrimizi temsil ettik. Ancak maddi imkansızlıklar gereği takımı ya kapatacağız ya da il dışına satacağız. Bu konuda gelen bir kaç teklif var. Ancak Samsun'un büyük zorluklarla bu günlere getirilen bu takımına sahip çıkmaması üzücü. İlerleyen günlerdeki gelişmelri kamuoyuyla paylaşacağız" diye konuştu.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı


SIRADAKİ HABER