'Bisikletler de bu nikaha şahitlik ediyor mu?'

Bisiklet turunda tanışıp aşık olan çift evlenme kararı aldı. Sıra dışı çift nikaha düğün arabası yerine bisikletle gitti.

'Bisikletler de bu nikaha şahitlik ediyor mu?'

Bolu’da geçtiğimiz yıl bisiklet turunda tanışarak birbirlerine aşık olan ve evlenme kararı alan çift, nikaha düğün arabası yerine bisikletle gitti. Mutlu çifte arkadaşları da bisikletle eşlik etti.

2015 yılının Mart ayında 30 yaşındaki Melike Büşra Bayramoğlu ve 2. Komando Tugay Komutanlığı’nda görevli 37 yaşındaki Yüzbaşı Sait Karşı, Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği tarafından düzenlenen bisiklet etkinliğine katıldı. Etkinlik sonunda 2 kişi bisikletten düşmesi sonrasında hasar alan bisikletler aynı zamanda Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği Başkanı olan Büşra Bayramoğlu’nun evine bırakıldı. O dönemin dernek başkanı, Yüzbaşı Sait Karşı’ya bisikletleri Büşra Bayramoğlu’nun evinden almasını istedi. Karşı, bisikletleri almaya gittiğinde Büşra Bayramoğlu ile tanıştı. Arkadaş olan çift bir süre sonra birbirlerine aşık oldu. Sait Karşı ve Melike Büşra Bayramoğlu evlenmeye karar verdi.

BİSİKLETİN ARKASINA TENEKE BAĞLADI

Karşı ve Bayramoğlu çifti düğün arabası yerine nikah salonuna bisikletle gitmeye karar verdi. Büşra Bayramoğlu’nun Büyük Berk Mahallesi’ndeki evinden bisiklete binen çifte arkadaşları da eşlik etti. Karacasu yolunda konvoy eşliğinde Karaçayır Mahallesi’nde bulunan Bolu Belediyesi Nihah Dairesine giden çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Melike Büşra Bayramoğlu, bisikletinin arkasına teneke bağladı.

BAŞKAN YARDIMCISININ SÖZLERİ GÜLDÜRDÜ

Bayramoğlu ve Karşı çiftinin nikahını Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu kıydı. Nikah öncesinde Güneydoğu’da terörle mücadele eden Bolu 2. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer’in tebrik mesajı okundu. Bölgede bulunan Güneşer, çifte mutluluklar diledi. Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, mutlu çiftten 'evet' cevabını aldıktan sonra, “Bisikletler de bu nikaha şahitlik ediyor mu?” sözleri salonda gülüşmelere neden oldu.

"BİZ BİSİKLETLERLE EVLENİYORUZ"

Melike Büşra Bayramooğlu, “Geçtiğimiz yıl kadınlar için bir bisiklet turu düzenlenmişti. O tura katılmıştım. Katıldığım ilk etkinlikti. Tur sonunda 2 arkadaş bisikletten düştü. Onların bisikletlerini bizim eve bıraktık. O zamanki dernek başkanı bisikletlerini almak için eşimi eve göndermişti. O vasıtayla tanıştık. Üzerinden 1 yıl geçti ve biz bisikletlerle evleniyoruz" dedi.

Yüzbaşı Sait Karşı ise, “Biz bisiklet sayesinde tanıştık ve nikahımıza da bisikletle gelmek istedik. Sağ olsunlar dostlarımız da bizleri yalnız bırakmadı. Hepsine teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Melike Büşra Bayramoğlu ve Sait Karşı çifti nikah sonrasında bisikletlerle nikah salonundan ayrıldılar.EN ÇOK OKUNANLAR

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

1 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Samsun'da korkunç ölüm!

2 Samsun'da korkunç ölüm!

Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

3 Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

4 Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

Benimle birlikte kulübede oturur

5 Benimle birlikte kulübede oturur

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

6 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Kendisi istemiş

7 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

8 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

9 Tavukçulukta kafalar karıştı

 Samsun'a turist çekecek proje

10 Samsun'a turist çekecek proje


SIRADAKİ HABER