Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun İlkadım'da 'Nakışın Zerafeti' görücüye çıktı

İlkadım Belediyesi ve Halk eğitim Merkezi işbirliği ile açılan el nakışı kursunda eğitim gören kursiyerlerin yıl sonu sergisi 'Nakışın Zerafeti' ismiyle görücüye çıktı.

Samsun İlkadım'da 'Nakışın Zerafeti' görücüye çıktı

İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitim Merkezi birlikteliği ile sürdürülen el nakışı kursu çerçevesince yapılan eserler için "Nakışın Zerafeti" sergisi düzenlendi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonu’nda yoğun katılım ile gerçekleşen sergi açılışına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, eşi Hatice Tok, Türk Telekom Bölge Müdürü Ünal Sade, İlkadım Halk Eğitim Müdürü Kemallettin Ak, eski AK Parti İl Başkanı Adem Güney, İlkadım İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sergi açılışını İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve eşi Hatice Tok ile birlikte gerçekleştiren Ayla Kalaysız sergiye katılım ve destek sağlayan Başkan Tok'a teşekkür etti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sergide yer alan eserleri inceleyen Başkan Tok ve eşi Hatice Tok bayanları tebrik etmeyi de ihmal etmedi.

HER SENE DAHA GÜZEL

Yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştirilen sergilerde büyük emek sarf eden kursiyerlere teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Kurs merkezlerimizde el nakışı kursu eğitim gören bayanlarımızın kendi el emekleri ile hazırladığı böylesi muhteşem bir sergiyi açmaktan mutluluk duyuyoruz. Yıllardır usanmadan sıkılmadan kurslarına devam eden her geçen gün kendilerini geliştirerek yıl sonlarında muhteşem eserlerini görücüye sunan kursiyerlerimizi canı gönülde tebrik ediyorum. Yıl sonu sergilerimizde görüyoruz ki bizlerin büyük önem verdiği kültürel sosyolojik çalışmalarımızın meyvelerini fazlasıyla alıyoruz. Uzun uğraşlar sonucu bu sergiyi büyük emeklerle hazırlayan başta el nakışı hocamız Ayla Kalaysız'a ve kursiyerlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve eşi Hatice Tok'a kendi elleri ile yaptığı eseri hediye eden Ayla Kalaysız daha sonra katılımcılarla birlikte açılış için hazırlanan pasta kesimini gerçekleştirdik.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda alışveriş merkezinde kavga 1 ölü

1 Samsun'da alışveriş merkezinde kavga: 1 ölü

Samsunspor Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Sözümü tuttum

2 Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü; 'Sözümü tuttum'

Samsunda korkunç kaza 1 ölü 8 yaralı

3 Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü 8 yaralı

Samsun Haber Samsun merkezli fuhuş operasyonunda korkunç detay

4 Samsun Haber: Samsun merkezli fuhuş operasyonunda korkunç detay!

Samsunspor Anı olarak söktüler

5 Samsunspor: Anı olarak söktüler

Samsun Haber Samsundaki AVM cinayetinde yeni gelişme

6 Samsun Haber: Samsun'daki AVM cinayetinde yeni gelişme!

Samsun Haber Samsun Valiliğinden dolandırıcılık uyarısı

7 Samsun Haber: Samsun Valiliğinden 'dolandırıcılık' uyarısı

Samsunun şansı

8 Samsun'un şansı...

Rockçılar yağmur, çamur dinlemedi

9 Rockçılar yağmur, çamur dinlemedi

Samsun Haber Samsunda trafik kazası 1 yaralı

10 Samsun Haber: Samsun'da trafik kazası: 1 yaralı


SIRADAKİ HABER