Tarım Fuarı Samsun'da ikinci kez açılacak

'Samsun Tarım Fuarı 2016' 28 Eylül - 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Tarım Fuarı Samsun'da ikinci kez açılacak

Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. (TÜYAP) tarafından, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği işbirliği ve Ziraat Mühendisleri Odası destekleri ile hazırlanan 'Samsun Tarım Fuarı 2016' 2.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 28 Eylül - 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, "Tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ikinci kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen ve her yıl daha da profesyonelleşen, konusunda bölgesinin en etkili buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda, 10 bin metrekare kapalı, 40 bin metrekare açık alan olmak üzere toplam 50 bin metrekarelik alanda düzenlenecektir’’ dedi. samsun tarım fuarı   TÜYAP fuarları  

EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı


SIRADAKİ HABER