Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Tarım Fuarı Samsun'da ikinci kez açılacak

'Samsun Tarım Fuarı 2016' 28 Eylül - 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Tarım Fuarı Samsun'da ikinci kez açılacak

Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. (TÜYAP) tarafından, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği işbirliği ve Ziraat Mühendisleri Odası destekleri ile hazırlanan 'Samsun Tarım Fuarı 2016' 2.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 28 Eylül - 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, "Tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ikinci kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen ve her yıl daha da profesyonelleşen, konusunda bölgesinin en etkili buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda, 10 bin metrekare kapalı, 40 bin metrekare açık alan olmak üzere toplam 50 bin metrekarelik alanda düzenlenecektir’’ dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Kayseride uyuşturucu operasyonu

1 Kayseri'de uyuşturucu operasyonu

Alkollü sürücü 11 işçiyi canından ediyordu

2 Alkollü sürücü 11 işçiyi canından ediyordu

Bakan Çavuşoğlu Avrupada artık sadece faşist değil, terör çizgisine gelen siy

3 Bakan Çavuşoğlu: 'Avrupa'da artık sadece faşist değil, terör çizgisine gelen siy

Yolun karşısına geçmek isterken otomobil çarptı

4 Yolun karşısına geçmek isterken otomobil çarptı

Refüjü aşan otomobil minibüse çarptı 5 yaralı

5 Refüjü aşan otomobil minibüse çarptı: 5 yaralı

İzmirde metruk bir binada yangın çıktı

6 İzmir'de metruk bir binada yangın çıktı


SIRADAKİ HABER