HaberlerCHP'den Samsun'da halk ofisi

CHP'den Samsun'da halk ofisi

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, Samsunluların sorunlarına mahallelerde açtıkları ofisler sayesinde çözüm bulacaklarını ifade ederek, ''Reşadiye-Kadıköy- Rasathane Mahallelerini kapsayacak olan ilçemizdeki Halk Ofislerinin ikincisini açıyoruz'' dedi

CHP'den Samsun'da halk ofisi

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı ile birlikte parti binasında basın mensupları ile bir araya gelerek ülke gündemi ve yeni açacakları halk ofisiyle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

HALKIMIZIN YANINDAYIZ
Reşadiye- Kadıköy-Rasathane Mahallelerini kapsayacak olan yeni halk ofisi için hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Türkel, ''4 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 16:00’da ilçemizdeki ikinci halk ofisimizi açıyoruz. Halkımızın sorunlarına ve sıkıntılarına beraber çare üretebilmek için bu halk ofislerimizi açmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada CHP İlkadım ilçe örgütü olarak halkımızın her zaman yanında olacağız. Halkımızın acı ve tatlı günlerinde yanlarında olmak için bu ofisler hizmet verecek. Biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri olarak O’nun İlke ve devrimlerinin koruyucusu olacağız. İlkadım ilçesinde siyasi partilerin iktidarını değil, halkın iktidarını kuracağız. Gelin bir olalım, diri olalım. Halkın iktidarını kanla değil, demokrasi ve barış içinde kuralım'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}