Karaaslan Samsun heyetini Başbakan ile buluşturdu

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 2. Olağanüstü Büyük Kongre'nin ardından hayırlı olsun ziyaretine gelen Samsun Teşkilatı'nı Başbakan Binali Yıldırım ile buluşturdu.

Karaaslan Samsun heyetini Başbakan ile buluşturdu

AK Parti Samsun Teşkilatı, 2. Olağanüstü Büyük Kongre'nin ardından 2. kez AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nda gerçekleşen ziyarette, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, teşkilat adına Karaaslan'ı tebrik ederek, başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaaslan, ''2. olağanüstü kongrenin ardından kurucusu olduğum Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığında tekrar görevlendirilerek çalışmalarımıza kaldığımız yerden artan bir hızla devam edeceğiz. Samsun'umuzu daha iyi noktalara getirmek için tüm teşkilatlar olarak var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' dedi.

KARAASLAN TEK TEK TANITTI

Ziyaretin ardından Çiğdem Karaaslan, Başbakan Binali Yıldırım ile Samsun Teşkilatı'nı buluşturdu. Karaaslan, Başbakan Binali Yıldırım'a teşkilat mensuplarını tanıttı. Teşkilat mensupları Başbakan Binali Yıldırım'a hayırlı olsun dileklerini iletirken, Başbakan Binali Yıldırım ise ilçe başkanları ve belediye başkanlarına çalışmalarında başarı dileyerek, Samsun'a selam gönderdi. Görüşmenin sonunda teşkilat mensupları Başbakan Binali Yıldırım ile fotoğraf çektirdi.

Ziyarete AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ile il yöneticileri, ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanları katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yılmaz Elimde olsa o ilçenin ismini değiştiririm

1 Başkan Yılmaz: ''Elimde olsa o ilçenin ismini değiştiririm''

Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

2 Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

Haberler gerçek değil

3 Haberler gerçek değil

Başkan Yılmaz Kendinize yer bulun

4 Başkan Yılmaz: 'Kendinize yer bulun'

Samsunspor yeni transferiyle kazandı

5 Samsunspor yeni transferiyle kazandı

Şampiyon Samsunspor

6 Şampiyon Samsunspor

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu O paranın hakkını vereceğiz

7 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'O paranın hakkını vereceğiz'

Valdomirodan kurtulduk

8 Valdomiro'dan kurtulduk

Samsunda tacizden gözaltına alınan medyum

9 Samsun'da tacizden gözaltına alınan medyum...

Orduda mevsimlik fındık işçileri arasında PKKlı yakalandı

10 Ordu'da mevsimlik fındık işçileri arasında PKK'lı yakalandı!


SIRADAKİ HABER