Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Survivor Tuğba Özay'dan flaş Yılmaz Morgül açıklaması!

Ünlü manken Tuğba Özay, Survivor'da kaldıkları adada, çöpte bile yiyecek aradığını belirterek, Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöp kutusuna sokarken gördüğünü söyledi.

Survivor Tuğba Özay'dan flaş Yılmaz Morgül açıklaması!

Ünlü manken Tuğba Özay, Survivor'da kaldıkları adada, çöpte bile yiyecek aradığını belirterek, Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöp kutusuna sokarken gördüğünü söyledi.

Uçankuş TV'de '1 Erkek 1 Kadın' programının canlı yayın konuğu Tuğba Özay oldu. Tuğba Özay, Survivor'da ada hayatından özel hayatına, iş hayatına kadar birçok konuda açıklamalar yaptı.

Adada kendi düzenini ve temizliğini koruduğunu söyleyen Özay; 'Hijyen delisiyim, titizlik abidesiyim ama adada yemek konusunda çöplükten yiyecek aradığımı bile biliyorum. Bir keresinde Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöplüğe sokarken gördüm' dedi.

Bütün yarışmacıların aynı şartlarda olduğunu belirten Özay; 'Survivor bir yarış yeri, ama yarış yeri olduğu gibi, bir duruş yeri de. Yılmaz Morgül, adada duruşunu bozmayan isimlerdendi. Sağlık sorunlarını aşıp gelmesine rağmen, kendini hiçbir zaman bozmadı' açıklamasını yaptı.

'ADADA AŞK YA DA FARKLI DUYGULAR İÇİNE GİRMEDİM'

Survivor'a bir kadın olarak, bir birey olarak gittiğini belirten Tuğba Özay; adada aşk ya da farklı duygular içerisine girmedim. Her türlü konuda nefsine hakim olmak zorundasın. Zaten o kadar aç yaşayan bir insanın bu tür şeyleri düşünmeye ne hali ne de mecali olur' dedi.
Sinan Güzel'in, 'Kimin kazanmasını istersin?' sorusu üzerine ise 'Semih'i seviyorum, ona karşı bir önyargı olduğunu düşünüyorum' açıklamasını yaptı.

'ESKİ EŞİMİ HİÇBİR ZAMAN KÖTÜ ANMAM'

Tuğba Özay, adaya gitmeden önce ve döndükten sonra, eski eşinin kendisini arayıp destek verdiğini söyledi ve ekledi; 'Eski eşimle hiçbir zaman kötü olmadık, hiçbir zaman da kötü anmam. Şu anda da bebeği olacak.'

Sinan Güzel'in, 'Doğru biri olursa çocuk istiyor musun?' sorusuna ise '20'li yaşlarda daha istekliydim, yaş ilerledikçe çekimser yaklaşıyorsun' açıklamasını yaptı.

ADADA YAZDIĞI ŞARKISINI İLK KEZ '1 ERKEK 1 KADIN'DA SESLENDİRDİ!

Tuğba Özay, adada bestelediği ve yeni albümünde yer alacak slow şarkısını ilk kez '1 Erkek '1 Kadın'da seslendirdi. Hayranlarına, albümün bu ay içerisinde çıkacağının müjdesini verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Her şey sil baştan

1 Samsunspor: Her şey sil baştan

Samsun Haber Samsunda iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

2 Samsun Haber: Samsun'da iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

AK Partide teşkilatlar yenileniyor

3 AK Parti'de teşkilatlar yenileniyor

Samsunspor Samsunspor Başkanı Tutu Başarı değil biz de üzgünüz

4 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarı' değil biz de üzgünüz

Samsunspor Centilmen Samsunspor

5 Samsunspor: Centilmen Samsunspor

Orduda Gürcü kadın boğazı kesilerek öldürüldü

6 Ordu'da Gürcü kadın boğazı kesilerek öldürüldü

Engeller kalkınca

7 Engeller kalkınca...

Samsunspor 3 hocayla 36 puan

8 Samsunspor: 3 hocayla 36 puan

Samsun Haber  Samsunda FETÖden yargılanan 5 sağlıkçı hakkında karar verildi

9 Samsun Haber: Samsun'da FETÖ'den yargılanan 5 sağlıkçı hakkında karar verildi

Samsunspor Vazgeçilmez isimler

10 Samsunspor: Vazgeçilmez isimler


SIRADAKİ HABER