Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Survivor Tuğba Özay'dan flaş Yılmaz Morgül açıklaması!

Ünlü manken Tuğba Özay, Survivor'da kaldıkları adada, çöpte bile yiyecek aradığını belirterek, Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöp kutusuna sokarken gördüğünü söyledi.

Survivor Tuğba Özay'dan flaş Yılmaz Morgül açıklaması!

Ünlü manken Tuğba Özay, Survivor'da kaldıkları adada, çöpte bile yiyecek aradığını belirterek, Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöp kutusuna sokarken gördüğünü söyledi.

Uçankuş TV'de '1 Erkek 1 Kadın' programının canlı yayın konuğu Tuğba Özay oldu. Tuğba Özay, Survivor'da ada hayatından özel hayatına, iş hayatına kadar birçok konuda açıklamalar yaptı.

Adada kendi düzenini ve temizliğini koruduğunu söyleyen Özay; 'Hijyen delisiyim, titizlik abidesiyim ama adada yemek konusunda çöplükten yiyecek aradığımı bile biliyorum. Bir keresinde Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöplüğe sokarken gördüm' dedi.

Bütün yarışmacıların aynı şartlarda olduğunu belirten Özay; 'Survivor bir yarış yeri, ama yarış yeri olduğu gibi, bir duruş yeri de. Yılmaz Morgül, adada duruşunu bozmayan isimlerdendi. Sağlık sorunlarını aşıp gelmesine rağmen, kendini hiçbir zaman bozmadı' açıklamasını yaptı.

'ADADA AŞK YA DA FARKLI DUYGULAR İÇİNE GİRMEDİM'

Survivor'a bir kadın olarak, bir birey olarak gittiğini belirten Tuğba Özay; adada aşk ya da farklı duygular içerisine girmedim. Her türlü konuda nefsine hakim olmak zorundasın. Zaten o kadar aç yaşayan bir insanın bu tür şeyleri düşünmeye ne hali ne de mecali olur' dedi.
Sinan Güzel'in, 'Kimin kazanmasını istersin?' sorusu üzerine ise 'Semih'i seviyorum, ona karşı bir önyargı olduğunu düşünüyorum' açıklamasını yaptı.

'ESKİ EŞİMİ HİÇBİR ZAMAN KÖTÜ ANMAM'

Tuğba Özay, adaya gitmeden önce ve döndükten sonra, eski eşinin kendisini arayıp destek verdiğini söyledi ve ekledi; 'Eski eşimle hiçbir zaman kötü olmadık, hiçbir zaman da kötü anmam. Şu anda da bebeği olacak.'

Sinan Güzel'in, 'Doğru biri olursa çocuk istiyor musun?' sorusuna ise '20'li yaşlarda daha istekliydim, yaş ilerledikçe çekimser yaklaşıyorsun' açıklamasını yaptı.

ADADA YAZDIĞI ŞARKISINI İLK KEZ '1 ERKEK 1 KADIN'DA SESLENDİRDİ!

Tuğba Özay, adada bestelediği ve yeni albümünde yer alacak slow şarkısını ilk kez '1 Erkek '1 Kadın'da seslendirdi. Hayranlarına, albümün bu ay içerisinde çıkacağının müjdesini verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda iş kazası

1 Samsun'da iş kazası!

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta MHP daha da güçlenecek

2 MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta: 'MHP daha da güçlenecek'

Yönetim sessiz taraftar tepkili

3 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

4 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

Liderimizin emirlerine amadeyiz

5 Liderimizin emirlerine amadeyiz

Bir gözaltı ve bir gerçek

6 Bir gözaltı ve bir gerçek...

Kritik haftalar

7 Kritik haftalar

Samsunda meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

8 Samsun'da meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

9 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'


SIRADAKİ HABER