Survivor Tuğba Özay'dan flaş Yılmaz Morgül açıklaması!

Ünlü manken Tuğba Özay, Survivor'da kaldıkları adada, çöpte bile yiyecek aradığını belirterek, Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöp kutusuna sokarken gördüğünü söyledi.

Survivor Tuğba Özay'dan flaş Yılmaz Morgül açıklaması!

Ünlü manken Tuğba Özay, Survivor'da kaldıkları adada, çöpte bile yiyecek aradığını belirterek, Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöp kutusuna sokarken gördüğünü söyledi.

Uçankuş TV'de '1 Erkek 1 Kadın' programının canlı yayın konuğu Tuğba Özay oldu. Tuğba Özay, Survivor'da ada hayatından özel hayatına, iş hayatına kadar birçok konuda açıklamalar yaptı.

Adada kendi düzenini ve temizliğini koruduğunu söyleyen Özay; 'Hijyen delisiyim, titizlik abidesiyim ama adada yemek konusunda çöplükten yiyecek aradığımı bile biliyorum. Bir keresinde Yılmaz Morgül'ü, kafasını çöplüğe sokarken gördüm' dedi.

Bütün yarışmacıların aynı şartlarda olduğunu belirten Özay; 'Survivor bir yarış yeri, ama yarış yeri olduğu gibi, bir duruş yeri de. Yılmaz Morgül, adada duruşunu bozmayan isimlerdendi. Sağlık sorunlarını aşıp gelmesine rağmen, kendini hiçbir zaman bozmadı' açıklamasını yaptı.

'ADADA AŞK YA DA FARKLI DUYGULAR İÇİNE GİRMEDİM'

Survivor'a bir kadın olarak, bir birey olarak gittiğini belirten Tuğba Özay; adada aşk ya da farklı duygular içerisine girmedim. Her türlü konuda nefsine hakim olmak zorundasın. Zaten o kadar aç yaşayan bir insanın bu tür şeyleri düşünmeye ne hali ne de mecali olur' dedi.
Sinan Güzel'in, 'Kimin kazanmasını istersin?' sorusu üzerine ise 'Semih'i seviyorum, ona karşı bir önyargı olduğunu düşünüyorum' açıklamasını yaptı.

'ESKİ EŞİMİ HİÇBİR ZAMAN KÖTÜ ANMAM'

Tuğba Özay, adaya gitmeden önce ve döndükten sonra, eski eşinin kendisini arayıp destek verdiğini söyledi ve ekledi; 'Eski eşimle hiçbir zaman kötü olmadık, hiçbir zaman da kötü anmam. Şu anda da bebeği olacak.'

Sinan Güzel'in, 'Doğru biri olursa çocuk istiyor musun?' sorusuna ise '20'li yaşlarda daha istekliydim, yaş ilerledikçe çekimser yaklaşıyorsun' açıklamasını yaptı.

ADADA YAZDIĞI ŞARKISINI İLK KEZ '1 ERKEK 1 KADIN'DA SESLENDİRDİ!

Tuğba Özay, adada bestelediği ve yeni albümünde yer alacak slow şarkısını ilk kez '1 Erkek '1 Kadın'da seslendirdi. Hayranlarına, albümün bu ay içerisinde çıkacağının müjdesini verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Akın ailesinin acı günü

4 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

5 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

6 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

12. Adam görevde

7 12. Adam görevde

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

Hakem böyle istedi

9 Hakem böyle istedi

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Kazanmak istiyoruz'

10 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Kazanmak istiyoruz'


SIRADAKİ HABER