HaberlerSamsun Bafra'da seher vakti denetim!

Samsun Bafra'da seher vakti denetim!

Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, seher vakti fırınları denetledi. Zabıta Müdürü Davut Usta ile birlikte fırınları denetleyen Başkan Şahin, ekmeklerin gramajları, pasa bezleri ve ortamın hijyeni kontrol etti. Saat 04.00'te başlayan denetimler gündüz de devam etti

Samsun Bafra'da seher vakti denetim!

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yapılan denetim hakkında yaptığı açıklamada “İş yerlerimizle ilgili planlı ve rutin kontrollerimiz sürekli yapılmaktadır. Bu sefer denetimimizi fırınlarımızın imalatta olduğu bir vakitte yapmak istedik. Saat 04.00’te fırınlarımızı ziyaret ederek zabıta müdürümüz ve personelimizle birlikte denetimde bulunduk” dedi.

“Ekmeklerin gramajlarını ölçtük. Pasa bezlerinin temizliğine baktık. Ortamın hijyen durumunu inceledik. Öncelikle fırıncı esnafımıza ve çalışan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Genel olarak her şey olumluydu. Bundan mutluluk duydum. Bazı uyarılarımız oldu” ifadelerini kullanan Başkan Şahin,  “Dikkat edilmesi gereken hususları ifade ettik. Ekmek en temel gıda maddemizdir. Hijyene çok önem veriyoruz. Fırıncı esnafımız bunun bilinci içerisinde işyerlerini sürekli geliştirip yenilediler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu duyarlılığı devam ettirmelerini diliyorum. Uyarılarımızı dikkat almalarını istiyorum. Denetlemelerimiz her zaman olabilir. Esnaflarımızın başta insan sağlığı olmak üzere, cezalı duruma düşmemeleri için devamlı en iyiyi yapmalarını rica ediyorum” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}