Çocuklar İçin Sahneye Çıkacak

TOÇEV'in, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı 'Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları' projesine, spor dünyasının iki önemli isminden daha destek geldi.

Çocuklar İçin Sahneye Çıkacak

Ünlü Hakem Cüneyt Çakır ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı da sanatçılar ile spor dünyasının ünlü isimlerinin buluştuğu konserde sahneye çıkma kararı aldı.
9 Şubat'da TİM Maslak Show Center'da gerçekleşecek olan, 'Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları' konserinde, Türk sporunun dev isimleri ile sanat dünyasının güçlü sesleri unutulmaz şarkıları seslendirecek.

Usta müzik adamı Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğünü yaptığı proje için sanatçı ve sporcular ses provalarına başladı.

CÜNEYT ÇAKIR ve FERİDUN DÜZAĞAÇ DÜETİ
Geçtiğimiz günlerde stüdyoya giren Cüneyt Çakır, ilk ses provasında mikrofonla buluştu. Çakır, 'ilk kez böyle bir projede yer alıyorum. Çocuklar yararına gerçekleştirecek bir projede yer almak mutluluk verici ancak yüzlerce insanın önünde sahnede şarkı söyleyecek olmak da bir o kadar heyecanlı. Bu heyecanımı, benimle birlikte projede yer alan büyük isimler bir parça da olsa hafifletiyor. Hayatımın bir parçası olan müzik konusunda şimdiye kadar hiç söylemek gibi bir deneyimim olmadı ancak iyi bir Rock dinleyicisi olduğumu söyleyebilirim. Feridun Düzağaç gibi güçlü bir sesle düet yapacağım. Umarım keyifli bir performans çıkar ortaya' dedi.
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise 'Bugüne kadar eğitim ve sağlıkla ilgili çok sayıda projede yer aldım. Ancak hiç birinde şarkı söylemedim. Konuşurken ses tonumun iyi olduğunu düşünsem de, şarkı söylemek konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Yoğunluğumdan dolayı ses provasına henüz gidemedim. Değerli bir müzik adamı olan Metin Özülkü ile çalışacak olmak beni rahatlatıyor. Bir dinleyici olarak sanat müziğine ilgim var, umarım dinleyici ilgim seslendirme konusunda bana yardımcı olur' dedi.

Birçok sporcunun ses provalarının tamamlandığını belirten Metin Özülkü; Sporcularımız ve değerli spor adamlarımızın ses konusundaki performansları beni çok şaşırttı. Öngörümüzün çok üstünde bir müzikal performansın çıkacağına inanıyorum' dedi.
Yıldız futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı'nın öncülüğünde gerçekleştirilecek özel gecenin sunuculuğunu Selçuk Yöntem yapacak. O gece sahneye Ayşegül Aldinç, Bülent Serttaş, Candan Erçetin, Fatih Erkoç, Feridun Düzağaç, Funda Arar, İpek Açar, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli, Nilüfer, Nükhet Duru, Selami Şahin, Ümit Besen, Volkan Konak, Zara ve Ziynet Sali çıkarken, dev sanatçılara Burak Yılmaz (Futbolcu), Çağla Büyükakçay (Tenisçi), Eda Erdem Dündar (Milli Voleybolcu), Emre Belözoğlu, Gökhan Saki (Boksör), Gökhan Töre (Futbolcu), Hidayet Türkoğlu (Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su), Işıl Alben (Milli Basketbolcu), Kenan Sofuoğlu (Milli Motosikletçi), Kerem Tunçeri (Milli Basketbolcu), Mehmet Topal (Futbolcu), Neslihan Demir (Milli Voleybolcu), Nuri Şahin (Futbolcu), Olcan Adın (Futbolcu), Semih Kaya (Futbolcu), Semih Saygıner (Dünya Bilardo Şampiyonu), Serkan Balcı (Futbolcu) ve Volkan Demirel (Futbolcu) gibi sporcular eşlik edecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

2 Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

3 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

4 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

5 Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

6 Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

7 Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

Başkent'te Kimyasal madde taşıyan tır demir yüklü tıra çarptı

8 Başkent'te Kimyasal madde taşıyan tır demir yüklü tıra çarptı

Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi

9 Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi


SIRADAKİ HABER